شورای شهر

ساخت پارکینگ طبقاتی مترو شهر ری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین الهه راستگو عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در دویست و پنجاه و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و پس از ارائه گزارش دبیر شورایاران منطقه ۲۰ضمن تبریک روز شوراها، کارگر و معلم به بازدیدهای دوره ای خود از سرای محلات اشاره کرد و اظهار داشت: محله دیلمان و حمزه آباد فاقد سرای محله است که باتوجه به اهمیت این ساختارهای محلی در ارتقاء کیفی زندگی شهروندان لازم است به محلات فاقد سرا توجه ویژه شود.

وی موضوع دیگر را بوی بد محله عباس آباد ناشی سرپوشیدگی کانال ذکر کرد  و افزود: باتوجه به آزار شهروندان از این موضوع لازم است هرچه سریعتر راهکاری اتخاذ شود.

معاون اداری و اجرایی شورای اسلامی شهر تهران در پایان با بیان اینکه امروز ترافیک به یکی از مشکلات شهر تهران تبدیل شده افزود: اگرچه برخورداری برخی مناطق از پتانسیل هایی نظیر ظرفیت گردشگری ناگزیر ترافیک را در این مناطق بیشتر می کند اما قطعا تمهیداتی نظیر ساخت پارکینک طبقاتی و توسعه آن در بهبود این چالش موثر خواهد بود.

راستگو از شهر ری به عنوان یکی از مناطق پرترافیک یاد کرد و گفت: ساخت پارکینگ طبقاتی مترو شهری محله حمزه آباد به جهت ترافیک انبوه باید تسریع یابد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا