شورای شهر

دفاع جدیدی از خبرنگاران

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  در تذکرات پیش از دستور دویست و هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، عباس جدیدی درباره ساماندهی فضای مجازی اظهار داشت: بعضی از افراد از فضای مجازی که می‌تواند فرصت خوبی برای تعامل و ارتباط و افزایش معلومات باشد، سوء‌ استفاده می‌کنند و با توجه به اینکه در این فضا شایعه و اخبار کذب بسیار است، لذا نیاز است که کمیته‌ انضباطی را برای بررسی فضای مجازی ایجاد کنیم.

جدیدی گفت: بی‌اخلاقی‌ها انحراف از رسالت خبرنگاری که توسط گروه‌هایی انجام می‌شود و این موضوع موجب می‌شود که خبرنگاران زحمتکش نیز زیر سوال بروند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از تقی‌پور که عضو شورای عالی فضای مجازی است درخواست می‌کنم که با توجه به حساسیت فضاهای مجازی گزارشی از عملکرد فضای مجازی در این شورا ارائه دهد.

وی در تذکر دیگری بیان داشت:‌ سه هفته گذشته ملاقات مردمی در منطقه ۲۰ (شهرری)، محله نفرآباد داشتم که مردم آن محله چندین سال است با موضوع تملک املاک خود در عذاب هستند. با توجه به اینکه این املاک پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم (ع) قرار دارد و به حاشیه حرم اضافه می‌شود لذا باید نسبت به ساماندهی این موضوع اقدام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا