شورای شهرصفحه اصلی

چمران: فعالیت همزمان شهردار در ایام کاندیداتوری ریاست جمهوری مشکل قانونی ندارد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره مرخصی شهردار تهران برای کاندیداتوری ریاست جمهوری،گفت: فعالیت همزمان شهردار در ایام کاندیداتوری مشکل قانونی ندارد و اگر بتواند امور را همزمان انجام دهد، مسئله‌ای نیست.

به گزارش شوراآنلاین، مهدی چمران در حاشیه دویست و چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز نطق پیش از دستور مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و گزارش محله‌گردی قرائت خواهد شد، اظهار کرد: تشکیل سازمان زنان و خانواده و  گردشگری شهرداری تهران امروز مورد بررسی قرار می گیرد که یک فوریت یکی از این موارد مصوب خواهد شد. چند گزارش حسابرسی نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه قرار بر این بود که اطلاعات دقیق در مورد اختلال در خط سه مترو داده شود، تصریح کرد: مسئله بررسی می‌شود و خبر می دهند تا همه در جریان قرار بگیرند.

چمران درخصوص مرخصی شهردار تهران برای کاندیداتوری ریاست جمهوری، تصریح کرد: وقتی شورای نگهبان نتایج را اعلام کرد شهردار باید مرخصی بگیرد. چون دو کار را با هم نمی‌توان انجام داد. جانشین شهردار در این ایام امور را دنبال خواهد کرد و مسئله پیچیده‌ای نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران  تاکید کرد: فعالیت همزمان شهردار در ایام کاندیداتوری مشکل  قانونی ندارد و اگر بتواند امور را همزمان انجام دهد مسئله ای نیست.

چمران در صحن شورا نیز با اشاره به بازدید از مسیر باغ راه حضرت زهرا (س) ابراز امیدواری کرد که این پروژه تا پایان امسال به بهره برداری برسد.
وی با بیان اینکه پروژه آزادراه شهید شوشتری نیز از طرح های بزرگ شهر است، تصریح کرد: ما تأکید جدی داشتیم که طرح به سرعت پیش برود و البته این روند تسریع شد و به نظر می رسد تا پایان سال ۹.۳ کیلومتر ابتدایی آزادراه به بهره برداری برسد.
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه اگر تأخیر حضور اعضا در صحن شورا ادامه دار باشد ناچار می شویم اعلام کنیم و این تاخیرها در سایت بارگذاری شود، گفت: باید حداکثر بهره برداری را از ساعات حضور در صحن داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا