اجتماعی و فرهنگی

حل مشکلات مربوط به ایمنی معابر مناطق ۲۲ گانه در کم ترین زمان ممکن

نشست مشترک عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق و سرهنگ موسوی پور ریاست پلیس راهور پایتخت به میزبانی معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار گردید.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت هماهنگی و امور مناطق عباس شعبانی ضمن تأکید بر ضرورت تبادل نظر و حل موضوعات مشترک موجود در مناطق با مجموعه پلیس راهور در جهت برنامه ریزی و سرعت بخشیدن به تسریع مشکلات مربوط به ایمنی در شهر بویژه در معابر بزرگراهی و پرتردد افزود؛ حل موضوعات مشترک با نشست های تخصصی مکرر راهگشای بزرگی برای رفع موانع موجود و کاهش آمار منجر به مرگ و میر در سطح شهر می باشد.

وی افزود: در همین راستا با ابلاغ طرح تحولی ۲۰ گانه خدمت در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و اختصاص ۳ بند ویژه ایمنی معابردر این طرح، حرکت رو به جلویی در راستای ارتقاء خدمت به شهروندان شهر است.

در ادامه سرهنگ موسوی پور رییس پلیس راهور شهر تهران ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه مدیریت شهری در راستای برنامه ریزی و پیشبرد کاهش آمار تلفات منجر به فوت و ارتقاء وضعیت ایمنی در شهر بر ضرورت ارتقاء معابر شهر تأکید و در همین راستا همکاری همه جانبه پلیس راهور در این خصوص را اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا