اجتماعی و فرهنگی

توسعه خدمات در مراکز معاینه فنی خودروها شهر تهران

محورهای همکاری ستاد معاینه فنی خودروها تهران و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران مورد تفاهم قرار گرفت.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروها تهران ، در نشستی که به میزبانی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در روز دوشنبه – ۲ اسفندماه- برگزارشد ، به منظور هم افزایی و توسعه خدمت رسانی شهرداری به شهروندان در مراکز معاینه فنی تفاهم نامه همکاری فی مابین ستاد معاینه فنی خودروها تهران و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران توشیح شد .

در این جلسه شادی مالکی مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروها تهران ، ضمن تشکر از فضای ایجاد شده جهت هم افزایی دو مجموعه, بر ضرورت همکاری میان بخشی جهت تقویت همه ارکان شهرداری تهران در راستای تحقق ” تهران ،کلانشهر الگوی جهان اسلام ” تاکید کرد .

وی ضمن تاکید بر اهمیت این تفاهنامه در تجمیع خدمات شهرداری افزود : شهروندان تهرانی نه تنها بخش های مختلف شهرداری تهران را از هم مجزا نمی دانند بلکه به نوعی کلیه بخش ها و زیر مجموعه های مختلف خدمات رسان در شهر و کشور را ذیل یک مجموعه واحد به نام جمهوری اسلامی ایران می دانند. بدون تردید این امر سبب گردیده که مدیران و کارکنان شهرداری تهران خود را وقف خدمت رسانی به شهروندان گرامی بنمایند .

ستاد معاینه فنی خودروها تهران با دارا بودن ۱۷ مرکز ثابت و ۷ واحد سیار و توزیع مناسب آنها از نظر موقعیت جغرافیایی در سطح شهر بستر مناسبی است تا بسته کاملی از خدمات شهری در آنها به شهروندان ارائه گردد.

در ادامه این نشست ، سعید بیگی مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران ضمن تصدیق ظرفیت های موجود در مراکز معاینه فنی شهر تهران جهت ارائه خدمات گسترده به شهروندان اظهار داشت : ظرفیت های بسیاری جهت خدمت رسانی به شهروندان در شهرداری تهران وجود دارد که در حال حاضر مجموعه ها و بخش های مختلف شهرداری منفرداً خدمات رسانی می نمایند که هم افزایی در سازمان ها و شرکت ها با یکدیگر و استفاده از ظرفیت های مشترک باعث پویایی در خدمت رسانی می شود که لازمه آن خروج از نگاه جزیره ای و برداشتن دیوارهای اطراف هر مجموعه بوده و در نهایت لگو شهرداری تهران و جمهوری اسلامی ایران باید برای همه ما مهم باشد .

وی در ادامه اظهار داشت : امیدوارم با اجرای موضوعات مورد تفاهم شاهد شکوفایی و توسعه خدمات در مجموعه شهرداری باشیم و هر دو شرکت با خلاقیت ,نواوری تمام تلاش خود را جهت شناسایی ظرفیت های موجود بنمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا