شورای شهرصفحه اصلی

شورای شهر تهران به تعطیلات رفت

به گزارش شوراآنلاین، مهدی چمران در حاشیه صحن امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهارداشت: شنبه‌های امید و افتخار در پایتخت توسط شهرداری تهران در نظرگرفته شده و در این زمینه اصل مسأله تکمیل پروژه‌های باقی مانده از قبل و آغاز پروژه های دیگر است.

وی با تأکید بر اینکه  طرح ها وقتی به اتمام برسد به بهره برداری خواهد رسید و منتظر مراسم افتتاحیه نمی‌مانیم، تصریح کرد: رمپ و لوپ هایی در شهر آغاز به کار کرده که نیاز به افتتاح نداشته و با وجود اینکه در موضوع ترافیک اثرگذار بوده، این افتتاح انجام نشده است.

وی با اعلام اینکه پروژه‌ها طبق زمان‌بندی مرتبی هر هفته به صحنه بهره‌برداری ورود پیدا می‌کند، یادآور شد: شاکریم که شهرداری به این مرحله رسیده که بهره‌برداری طرح‌ها را انجام می‌دهد. تا ۲۲ بهمن تعدادی پروژه به بهره برداری می‌رسد و پس از آن نیز افتتاح پروژه‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

چمران با بیان اینکه اختصاص اعتبار از سوی مدیریت شهری برای رفع مشکلات آموزش و پرورش یک سنت بوده است، خاطرنشان کرد: علاوه بر این، شهرداری‌های مناطق، مسائل را بررسی کرده و نیازمندی ها را برطرف می‌کنند و در این زمینه تنها به اعتبارات اکتفا نمی‌شود.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به همفکری مدیریت شهری با آموزش و پرورش اظهار کرد: اقدامات متقابل مورد نیاز در جلسات مشترک مدیریت شهری با آموزش و پرورش مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی به آغاز تعطیلات شورا از دوم شهریور اشاره و خاطر نشان کرد: این تعطیلات تا ۱۲ شهریور ادامه خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا