اجتماعی و فرهنگی

پیام مدیرعامل شرکت شهر سالم به مناسبت روز پرستار

مدیرعامل شرکت شهر سالم طی پیامی ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به پرستاران عضو کادر درمان شهرداری تهران تبریک گفت.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، در پیام دکتر امیر نورمحمدی که در قالب لوح تقدیر برای کلیه پرستاران درمانگاه‌های ۱۹گانه شهرداری تهران ارسال شده، آمده است:

وجود ارزشمند پرستاران خدومی چون شما از سرمایه‌های بی‌بدیل میهن اسلامی است که با آمیخته‌ای از دانش و انسانیت روح امید را در جان و روان آدمیان جاری می‌سازند و رخت سلامت و پویایی بر تن‌های بیمار می‌پوشانند.

به یقین، افتخار بزرگ و ماندگار پرستاران ایران اسلامی این است که نشان و اندیشه زینب کبری (سلام الله علیها) را نقشه و توشه راه خویش ساخته‌اند و این میراث گرانقدر و جاودان را قدر می‌شناسند.

آنچه در کوران کرونا از سوی کادر درمان و به ویژه پرستاران ارجمند دیده شد، تاییدی بر حفظ و پاسداشت همین میراث ایثار و شهادت است که از گنجینه‌های دینی و الهی به یادگار مانده است.

اکنون با افتخار و مباهات کامل از سوی شرکت شهر سالم به پاس سال‌ها تلاش و همت شما پرستار دلسوز و متخصص این لوح سپاس را تقدیم حضورتان می‌گردد که روز پرستار بهانه‌ای نیک برای سپاسگزاری و قدردانی از فرزانگانی است که عمر گران‌بهای خویش را خالصانه برای هر ثانیه و هر دقیقه از زندگی و نفس انسان‌ها تقدیم کرده‌اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن