اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

با دستور ویژه شهردار تهران انجام شد؛ برخورد قاطع با مسببان حادثه ضرب و شتم کودک زباله گرد و عزل رئیس اداره بازیافت منطقه ۲۱

در پی دستور علیرضا زاکانی برای برخورد با مسببان حادثه ضرب و شتم کودک زباله گرد رئیس اداره بازیافت و جانشین منطقه ۲۱ عزل شدند.

به گزارش شوراآنلاین، پس از دستور علیرضا زاکانی شهردار تهران برای بررسی تمام جوانب وشناسایی مقصران حادثه رخ داده برای کودک زباله گرد که از سوی ماموران بازیافت شهرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، موضوع به شکل ویژه و فوری در دستور کار مدیریت شهری پایتخت قرار گرفت.

پس از بررسی موضوع و ابعاد حادثه جهت برخورد با مقصران حادثه، اقدام لازم نسبت به خلع ید پیمانکار طرف قرارداد با شهرداری منطقه ۲۱ انجام شد.

در دیگر اقدام انجام شده از سوی مدیریت شهری پایتخت در برخورد با مقصران و عوامل بروز این حادثه رئیس اداره بازیافت منطقه ۲۱ و جانشین او به جهت سهل انگاری در انجام وظایف عزل شدند.

پیش از این علیرضا زاکانی شهردار تهران با دعوت از کودک زباله گرد که از سوی ماموران بازیافت شهرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود و تصاویر ان در فضای مجازی منتشر شده بود، به دفتر خود از او دلجویی کرد و در ادامه اقدام های مدیریت شهری، رضا سیفی دستیار رسانه ای شهردار تهران نیز در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از پرداخت تمام هزینه های درمان کودک مضروب و فراهم ئشدن امکان تحصیل او خبر داده بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن