مدیریت شهری

شهردار منطقه ۶ تهران: زمینه‌سازی حماسه‌های جبهه‌ها از مدارس آغاز شد/ «علی لندی» یادآور مجاهدت‌های دفاع مقدس شد

«فرهادی» با بیان این‌که در کربلای جبهه‌ها حماسه‌هایی رخ داد که زمینه‌سازی آن از مدارس آغاز شد، گفت: بچه‌های ما که در مکتب امام حسین (ع) و در ادامه آن در مکتب امام خمینی (ره) تربیت شدند، در یک جهش تاریخی به یک‌باره مراحل عرفان را گذراندند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۶، آیین تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای منطقه ۶ تهران، عصر امروز همزمان با هفته دفاع مقدس، با حضور «تورج فرهادی» شهردار منطقه ۶ تهران، سرهنگ پاسدار «محمدرضا احراری» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولی‌عصر (عج) سپاه محمد رسول‌الله (ص)، معاونین مدیران شهری ، شهرداران نواحی و خانواده‌های معظم شهدا و عموم مردم، در میدان «هفت تیر» تهران برگزار شد.

شهردار منطقه ۶ تهران در این مراسم با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس، آغاز سال تحصیلی جدید و ایام اربعین حسینی، اظهار داشت: در کربلای جبهه‌ها حماسه‌هایی رخ داد که زمینه‌سازی آن از مدارس آغاز شد و بچه‌های ما که در مکتب امام حسین (ع) و در ادامه آن در مکتب امام خمینی (ره) تربیت شدند، در یک جهش تاریخی به یک‌باره مراحل عرفان را گذراندند و کاری کردند که در تاریخ ثبت شد.

شهردار منطقه ۶ تهران با تأکید بر این‌که ما باید یاد و خاطره شهدا را نه فقط به‌عنوان یک رفع تکلیف، بلکه به‌صورت یک فرهنگ در جامعه زنده نگه داریم، گفت: این ظرفیتی است که ما می‌توانیم توسط آن، یک فرهنگ بسیار غنی برگرفته از دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را ترویج کنیم.

گفتنی است: در این مراسم، از خانواده‌‌های معظم شهید «هرمز نعمتی ده‌بالایی»، شهیدان «زینالی»، شهید «علی نوری»، شهید «عبدالله کریمی»، شهید «جعفر معمارزاده»، شهیدان «سپهری» و شهید مسیحی «آندرانیک مگردچیان» تقدیر به‌عمل آمد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن