مدیریت شهری

پلاک طلایی شهر به شهروند نمونه در قلب پایتخت اهدا شد

تورج فرهادی با حضور در خشکشویی پاکان در محله ایرانشهر از مالک آن به عنوان شهروند متعهد و نمونه منطقه ۶ تقدیر کرد و پلاک طلایی شهر را جهت نصب در سر محل کسب ایشان به وی اهدا کرد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۶، ولی علیزاده شهروند خوش ذوق محله ایرانشهر درناحیه ۱،به جهت استفاده از اولین تونل ضدعفونی برای پیشگیری از گسترش شیوع کرونا، دراجرای طرح های کمکهای مومنانه ، مشارکت در پیاده روسازی ناحیه ، برپایی نمایشگاه “داستان موسیو فیشروتولد یک محله ” واحیای هویت دیرین ساختمان خشکشویی پاکان به سبک ایرانی و رعایت دیگر شاخص ها در انتخاب برترین نمای صنفی، موفق به کسب پلاک طلایی از سوی شهرداری منطقه ۶ شد که طی مراسمی با حضور تورج فرهادی شهردار منطقه۶ تهران،محمد علی جواد سپهری رابط هیئت رئیسه شورایاران منطقه ، نداف سرپرست معاونت اجتماعی منطقه و یلوه شهردار ناحیه یک و دیگر مدیران شهری ، به ایشان اهدا و از زحمات صورت گرفته تجلیل شد.

شهردار منطقه ۶ گفت:این طرح که با همکاری و مدیریت شهرداری ناحیه یک اجرا شد ، مهمترین هدف از اجرای آن، تشویق شهروندان برای رعایت الگوهای معماری ایرانی اسلامی در نمای ساختمان ؛ حذف زوائد قابل رویت و رنگ آمیزی و پیرایش شهری ساختمانها بوده است.

گفتنی است این شهروند خوش ذوق مجموعه فیشر آباد را در این مجموعه راه اندازی کرده است و خیابان فیشرآباد یا همان سپهبد قرنی از خیابان های قدیمی تهران است که نامگذاری آن به اواخر دوره قاجار باز می گردد.

این خیابان که از شرق به خیابان ایرانشهر، از غرب به خیابان ویلا، از شمال به پل کریمخان و از جنوب به خیابان انقلاب منتهی می شود، داستان های بی نظیری را در لابلای کوچه های خود به یادگار گذاشته است.

اینکه چرا فیشرآباد اسم این خیابان شد؟ فیشر چه کسی بود؟ باغ متعلق به فیشر هنوز سبز است یا خیر ؟ از جمله موضوعاتی است که هویت آن را شکل می دهد.

#روابط_عمومی_شهرداری_منطقه۶

? @pelake6

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا