اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

جزئیات تعطیلات ۶ روزه کارکنان شهرداری تهران

به گزارش شوراآنلاین، در راستای پیشنهاد قرارگاه عملیاتی و کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا و موافقت رییس محترم جمهور و همچنین به جهت اعمال محدودیت های هوشمندانه و متناسب برای مقابله با اوج گیری شیوع بیماری کووید۱۹ به آگاهی می رساند؛

با توجه به موافقت شهردار محترم تهران مبنی بر ضرورت قطع زنجیره سرایت بیماری در کوتاه مدت و اجرای طرح فوق الذکر در شهرداری تهران، مراتب به شرح ذیل از ابتدای روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ توسط واحد های تابعه لازم الاجرا خواهد بود.

واحدهای اجرایی و نظارتی خدمات شهری، حمل و نقل عمومی، خدمات درمانی و سلامت، نگهبانی، خدمات رسان و نیروهای شیفتی معاونت های شهرداری تهران با هماهنگی بالاترین مقام مسئول هر واحد سازمانی به نحوی برنامه ریزی نمایند که از بروز هر گونه وقفه در انجام وظایف و ایجاد اختلال در ارائه خدمات به شهروندان محترم پیشگیری به عمل آید.

در سایر واحدهای شهرداری تهران، ارائه خدمات صرفاً با انجام خدمات کار از راه دور مجاز می باشد.

واحدهایی که در قالب کارگروه های ستاد بحران با سازمان پیشگیری، مدیریت بحران، بهداشت و ایمنی محیط کار شهرداری تهران همکاری مستمر دارند در ایام فوق الذکر با نظر ستاد بحران به صورت آماده باش می باشند.

خاطر نشان می گردد، نحوه حضور کارکنان از ابتدای روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ لغایت ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ مطابق با مفاد بخشنامه ابلاغی به شماره ۳۷۹۳۶۱ مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ با موضوع ” بخشنامه کار از راه دور با هدف قطع زنجیره بیماری کرونا – متناسب با وضعیت قرمز ” خواهد بود.

تخطی از رعایت دقیق مراتب به شرح فوق و ارایه گزارش و مستندات دال بر عدم رعایت بخشنامه ها، قابلیت پیگیری به عنوان تخلف اداری در مبادی نظارتی ذیربط را خواهد داشت. در صورت مشاهده تخلف، مراتب از طریق شماره ۱۸۸۸ به سازمان بازرسی منعکس گردد.

خاطر نشان می گردد؛ با توجه به تاکید تام و تمام شهردار محترم تهران در خصوص رعایت مراتب فوق الذکر، نظارت بر اجرای کامل این بخشنامه بر عهده بالاترین مقام مسئول واحد سازمانی خواهد بود و واحدهای نظارتی شهرداری تهران بر حسن انجام آن تدقیق لازم و حداکثری را مبذول خواهند داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن