مدیریت شهری

در سالروز آزادسازی خرمشهر صورت گرفت: افتتاح رسمی مرکز واکسیناسیون بزرگ خودرویی کووید ۱۹ در شمال شرق تهران/واکسیناسیون خودرویی روزانه ۵۰۰ نفر در باغ پرندگان تهران

رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا شهر تهران گفت: همزمان با سالروز آزادی خرمشهر و با تعاملات و همدلی های ستودنی شهرداری منطقه ۴ چهارمین مرکز واکسیناسیون خودرویی کووید ۱۹ شهر تهران در باغ پرندگان رسماً افتتاح شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا شهر تهران با تشکر و قدردانی از همکاران مجموعه شهرداری منطقه ۴گفت: تحقق این امر اجتماعی مهم با همراهی شهردار سلامت محور منطقه ۴ میسر شد که با دغدغه ملی، سهم بسیار بالایی در ایفای وظایف خود انجام داده و با جانمایی مطلوب این مکان تدارکات اولیه برای این وظیفه ملی فراهم شده است.

در ادامه مراسم “محمد محمد دوست” شهردار منطقه ۴ گفت: جانمایی پارکینگ باغ پرندگان در مجاورت خیابان کوهستان مکان مناسبی برای تامین نیاز شهروندان، بدون اتلاف وقت و ایجاد ترافیک است و شهروندان علی الخصوص سالمندان در آرامش و حفظ تکریم واکسیناسیون می شوند.

او در ادامه گفت: در حال حاضر در ۳ غرفه به شهروندان خدمات واکسیناسیون ارایه می شود که به زودی با افزایش غرفه ها و ظرفیت های موجود با همکاری دانشگاه شهید بهشتی می توان میزبان شهروندان سایر مناطق باشیم.

شهردار منطقه ۴ گفت: واکسیناسیون خودرویی در فضایی به مساحت ۱۳.۰۰۰ متر مربع در پارکینگ باغ پرندگان با امکاناتی نظیر اورژانس ، محل استراحت و ویزیت پزشک از ۹ صبح تا ساعت ۱۶ به شهروندان عزیز خدمات رسانی می کند .

به گفته شهردار منطقه ۴ به طور میانگین روزانه حدودا ۵۰۰ نفر در این مرکز خودرویی واکسیناسیون می شوند.

@tehranregion4

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن