مدیریت شهری

معاون توسعه منابع انسانی منطقه۲۱ در بازدید از سرای محله باشگاه نفت عنوان کرد؛ تعامل و هماهنگی کامل بین سراهای محلات و شهرداری ها مهم ترین عامل در انجام برنامه های علمی و فرهنگی می باشد

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه۲۱ به همراه جمعی از مدیران این منطقه در راستای تکریم ارباب رجوع از سرای محله باشگاه نفت بازدید کرد.

به گزارش شوراآنلاین‌ و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، در این بازدید که با حضور ولی الله پرتوی معاون توسعه منابع انسانی، رمضانی شهردار ناحیه یک، حیدری مسئول ستاد مدیریت محله و ربطی مسئول واحد تکریم ارباب رجوع این منطقه انجام شد روند خدمات دهی به شهروندان، برگزاری مراسم ها و بازدید از خانواده محترم شهدا و سایر اقدامات مدیر محله مورد ارزیابی قرار گرفت.

پرتوی در جریان این بازدید، تحقق شعار “تهران؛ شهری برای همه” را در گرو ایجاد تعاملات گسترده فی مابین دستگاه ها و سازمان های خدمت محور به مردم از جمله شهرداری ها و مدیران محله در راستای تکریم هرچه بیشتر ارباب رجوع و همچنین رسیدگی به درخواست های آنان دانست.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه۲۱؛ هدف از انجام این بازدیدها را رفع مشکلات شهروندان و تسریع در روند پیشرفت کار آنان دانست و خاطر نشان کرد این بازدیدها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

در این بازدید؛ موارد مختلفی از قبیل نحوه اطلاع رسانی ارائه خدمات رفاهی به شهروندان محله، بازدیدها، ملاقات و درخواست ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و مقرر شد تا موارد و مشکلات پیش رو در اجرای خدمات رسانی بهتر و رفع آنها تصمیمات لازم اتخاذ شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن