مدیریت شهری

معاون شهردار منطقه چهار خبر داد: ایمن سازی و مناسب سازی پل های عابر مکانیزه شمال شرق تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: از ابتدای فصل سرد سال و تاریک شدن زود هنگام هوا ضمن نورپردازی، نظافت و شستشو؛ نواقص پل های عابر مکانیزه رفع شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، “حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر گفت: از ابتدای فصل پاییز و تاریکی زود هنگام هوا و به منظور افزایش رفاه و آسایش بیشتر شهروندان به خصوص سالخوردگان و کودکان در استفاده از پل های عابر مکانیزه، رسیدگی به این پل ها در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.

او ادامه داد: در این راستا رسیدگی به وضعیت نورپردازی پل ها، رنگ آمیزی و شستشو و پاکسازی پل های مکانیزه از جمله میدان رسالت، سیدخندان، مجیدیه، کرمان، سرسبز، شهید باقری، بوستان پلیس و… انجام و مابقی پل های عابر در دستور کار قرار دارند.

معاون خدمات شهری منطقه ۴ پیرامون ساماندهی کانکس های نگهبانی پل های مکانیزه گفت: در ادامه فعالیت های شهرداری منطقه چهار می توان به رسیدگی و ساماندهی کانکس نگهبانی پل های مکانیزه سطح منطقه اشاره داشت.

فرخی در پایان رفاه حال شهروندان را از اهم وظایف مدیریت شهری دانست و گفت: رضایت خاطر و رفاه حال شهروندان از اهم وظایف مدیریت شهری است که در این منطقه همواره به آن توجه شده و اقدامات شهرداری منطقه ۴ در راستای آن می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن