شورای شهر

پیام‌ تسلیت عضو شورای شهر تهران در پی درگذشت شهردار ناحیه منطقه ۱۵

انا لله و انا الیه راجعون

فوت جانسوز مرحوم محسن احترامی، شهردار خدوم ناحیه ۳ منطقه ۱۵ که بر اثر ویروس کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد را به محضر خانواده آن مرحوم، همکارانشان، همه مدیران شهری به خصوص دوستان و همکاران ایشان در منطقه ۱۵ شهرداری تهران تسلیت می گویم.

مرحوم جانباز محسن احترامی دومین شهردار ناحیه ای است که طی شش ماه گذشته به واسطه کرونا از دست دادیم. کثیری از شهرداران نواحی شهرداری تهران درگیر بیماری کرونا شدند. برخی از آنان دو بار طی شش ماه گذشته دچار این بیماری شده که به جرات می توان گفت کمتر ناحیه ای از نواحی شهرداری است که فقدان عزیزی را به سوگ ننشسته باشد و در تمام نواحی شهرداری تهران این ویروس خانمانسوز، افراد زیادی را درگیر کرده است. نواحی ۱۲۳ گانه شهرداری تهران به واسطه ضرورت خدمت رسانی مستقیم به مردم، با سطح محلات و کوچه ها بلاواسطه ارتباط دارند و به طور مرتب گشت های خیابانی داشته و درگیر نظارت محلی هستند.در حل مشکلات مدیریت پسماند، فضای سبز و… را به طور مستقیم نظارت دارند. در پروژه های عمرانی و پیشبرد آن مستقیما درگیر هستند و حضور میدانی دارند با بارش باران و نزولات جوی در مدیریت کنترل سیلاب حضور دارند .

در موضوعات سد معبر ،ساخت و ساز غیر مجاز و کثیری از موضوعات و‌چالشهای شهری پیگیری مستمر دارند و از این منظر بدلیل ارتباط مستقیم با مردم ‌و کف محلات آسیب زیادی از بیماری دیده اند.

لازم می دانم به نوبه خودم از همه عزیزانی که دلسوزانه و ایثارگرایانه در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند تشکر کنم.همه ما قدردان این عزیزان هستیم. یاد و خاطره محسن احترامی ها که با فداکاری جان‌ خود را نثار مردم کردند برایمان زنده و‌جاوید است.

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

مجید فراهانی
عضو شورای اسلامی شهر تهران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن