شورای شهر

انتقاد محسن هاشمی از وضعیت پروژه پایانه شرق تهران: پایانه تبدیل به خانه کبوترها شده است!/پیمانکاران در آخر کار پروژه را کند می‌کنند تا پول بگیرند

به گزارش شورا‌آنلاین،محسن هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران به بازدید اخیرش از پروژه پایانه شرق اشاره کرد و گفت: این بازدید بصورت سرزده انجام شد و من متوجه شدم که بازدیدهای سرزده بسیار خوب است چرا که شلوغ نمی‌شود و می‌توانم به راحتی از ابعاد مختلف بازدید کنیم.

به گفته رئیس شورای شهر تهران،  گفته شده بود پروژه پایانه شرق حدود ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما این درصدها واقعی نیست چراکه این پروژه حدود ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

رئیس شورای شهر تهران گفت: برخی‌ها تهمت می‌زنند که پروژه ۹۵ درصد پیشرفت داشته اما افتتاح نمی‌شوند، معمولا پیمانکاران در آخر کار پروژه را کند می‌کنند تا پول بگیرد و مدیریت پروژه در این زمان بسیار سخت می شود.

وی ادامه داد: برای اتمام این پروژه ناتمام ۳۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است  این در حالیست که کلا برای ساخت این پروژه ۹۶ میلیارد تومان درنظر گرفته شده است.

به اعتقاد هاشمی، مردم مایل هستند که برای سفر به استان‌های شمالی به جای اتوبوس از خودروی شخصی استفاده کنند و به همین دلیل استفاده از این پایانه شرق کم شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن