اجتماعی و فرهنگی

نصب روز شمار افتتاح ایستگاه های مترو

مدیر روابط عمومی شرکت مترو تهران اعلام کرد: شرکت مترو در راستای شفاف سازی فعالیت های اجرایی خود و به منظور اطلاع رسانی هر چه بهتر روند افتتاح ایستگاه های در حال تکمیل شبکه حمل و نقل ریلی زیرزمینی پایتخت، اقدام به نصب روزشمار در محل هر ایستگاه کرده است.

به گزارش شوراآنلاین، حمید هیدارن در مورد نصب بنرهای روزشمار افتتاح ایستگاه های مترو گفت: همان طور که معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و مدیرعامل شرکت مترو در چند وقت اخیر وعده داده بودند، قرار است با تامین منابع مورد لزوم تا پایان سال جاری ۱۲ ایستگاه جدید در شبکه مترو به بهره برداری برسند که این مهم ان شاء… از آبان ماه و با افتتاح ایستگاه برج میلاد شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: از آنجائی که کار ساخت اغلب این ایستگاه ها از سنوات گذشته آغاز شده و به دلایلی تا به امروز ادامه یافته است، برای اطلاع رسانی عمومی و مخصوصاً جهت آگاهی اهالی محدوده های پیرامونی ایستگاه ها که چندین سال مشکلات عملیات عمرانی احداث ایستگاه ها را تحمل کرده اند، اخیراً بنرهایی در محل هر ایستگاه نصب شده که حاوی اطلاعات کلی از قبیل سال شروع عملیات اجرایی، درصد پیشرفت فیزیکی، تاریخ افتتاح و … است.

وی گفت: این عناصر اطلاع رسانی نه تنها باعث جلب توجه شهروندان و استقبال آنها شده است بلکه به نوعی نقش روزشمار افتتاح هر ایستگاه را ایفاء می کند.

هیدارن در پایان افزود: در واقع مدیریت شهری پایتخت با در پیش گرفتن این شیوه اطلاع رسانی، عمل به وعده های داده شده را در مظان عمومی قرار داده و خود را بیش از پیش مکلف به انجام پروژه ها طبق برنامه زمان بندی کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن