ورزشی

نامجومطلق: امیدوارم دربی در ۹۰ دقیقه تمام شود

مربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه هر تیمی که تمرکز داشته باشد در بازی فردا برنده می‌شود گفت: امیدوارم بازی در ۹۰ دقیقه تمام شود اما تیم ما آمادگی بازی در ۱۲۰ دقیقه را هم دارد.

به گزارش شوراآنلاین، مجید نامجومطلق در نشست خبری قبل از دیدار مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: در  لیگ فرسایشی نیاز است که به بازیکنان استراحت داده شود، در نهایت فدراسیون هیچ کمکی به تیم‌های نماینده ایران نکرد. نمی‌دانم چرا به این نتیجه رسیدند که بازی در این شرایط و این تاریخ برگزار شود و ما هم این موضوع را می‌پذیریم و با نهایت قدرت بازی خواهیم کرد.

وی افزود: استقلال شرایط خوبی دارد و با وجود اینکه ۲-۳ مصدوم داریم و در این بازی تاثیر می‌گذارند ولی چند جوان داریم که می‌توانند نبود این بازیکنان را پوشش بدهند. خبر خوب برای ما و هواداران برگشت علی کریمی است. قطعا بازی سختی داریم و هر تیمی که از نظر روحی و روانی و تمرکز در شرایط بالاتری باشد برنده دربی خواهد بود.

مربی استقلال تصریح کرد: در این بازی فرصت‌های گل کمتر به دست می‌آید اما تیمی که از موقعیت‌هایش استفاده کند برنده دربی خواهد بود. در این هفته سعی کردیم کاملا آرامش را به تیم تزریق کنیم و در یک محیط بسته تمرین کردیم. هر چند زیاد تمرین نکردیم اما از نظر انگیزه بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند.

نامجو مطلق تاکید کرد: در این مسابقه شور و شوق هواداران وجود ندارد و واقعا جای آنها خالی است. فکر می‌کنم فقط یک بار بدون تماشاگر دربی برگزار شده و امیدوارم یک بازی خوب و تماشاگر پشند را از سوی دو تیم شاهد باشیم.

وی ادامه داد: مهم این است که بازی‌ها با خوبی و خوشی تمام شود. در پایان فصل خستگی در ساق‌های بازیکنان مشهود است، امیدوارم بازی در ۹۰ دقیقه تمام شود اما آمادگی ضربات پنالتی را هم داریم. قطعا خودمان را برای کل بازی آماده می‌کنیم.

مربی استقلال در خصوص مصدومان این تیم و آخرین وضعیت چشمی عنوان کرد: چشمی، دانشگر و یزدانی هنوز بهبود پیدا نکردند. جا دارد از همه بچه‌ها تشکر کنم که در این روزها خیلی تلاش کردند، حتی سیاوش یزدانی با مصدومیت می‌خواست برای تیم ما بازی کند اما روز گذشته جلسه داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که سلامتی بازیکنان مهم است و با وجودی که یزدانی می‌خواست با آن شرایط بازی کند ولی متاسفانه به بازی نرسید.البته ما بازیکنانی داریم که می‌توانند جای آنها را پر کنند.

نامجومطلق در خصوص تغییر پی در پی داور دربی و اینکه باشگاه پرسپولیس به انتخاب داوران اعتراض کرده است خاطرنشان کرد: متاسفانه چند هفته هجمه‌ای علیه استقلال به راه افتاد که نیاز به بررسی دارد. اگر در کل لیگ داوری‌ها را بررسی کنید اشتباهات که غیر عمد هم بوده به ضرر تیم استقلال رقم خورده است و نباید این اشتباهات دوباره رخ بدهد.آقای حیدری یکی از با پرستیژترین داوران ایران است اما من به او انتقاد دارم چون قبل از آخرین بازی ما به قائدی گفت خودت را زمین نزن که من پنالتی نمی‌گیرم.

وی تاکید کرد: این اتفاق نباید دوباره تکرار شود. من به سلامت داورانمان اعتقاد دارم و امیدوارم بازی به شکلی پیش برود که هر تیمی مستحق پیروزی است راهی فینال شود. به هر حال صحبت‌های ما به شکلی باشد که قبل از این دیدار به داوران آرامش بدهد. آنها باید کمترین اشتباه را داشته باشند و امیدوارم در مسابقه فردا این اتفاق رخ بدهد.

مربی استقلال در خصوص اینکه ظاهرا سفر سعادتمند به ایتالیا باعث ناراحتی کادر فنی استقلال شده است تصریح کرد: با توجه به اینکه استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده و باشگاه باید قبل از پایان فصل ین مشکل را حل می‌کرد ظاهرا این سفر باید انجام می‌شد ولی من هم نظرم با شما یکی است و حقیقتا زمان این سفر را من مناسب ندیدم. شاید آنها معذورات داشتند و باید می‌رفتند ولی اگر در این شرایط در کنار بچه‌ها حضور داشتند بهتر بود.

نامجو مطلق در خصوص اینکه گفته می‌شود فرهاد مجیدی در جریان بازی‌ها از اپل واچ استفاده می‌کند گفت: (می‌خندد) اصلا و ابدا این اتفاق نیفتاده چون مجیدی آنقدر تمرکزش روی بازی است که اصلا به این مسائل فکر نمی‌کند. من فکر می‌کنم روی این مسائل کوچک تمرکز نکنیم بهتر باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن