مدیریت شهری

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران خبر داد: پخش حدود یک هزار تن آسفالت در معابر شمال شرق تهران

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران از بهسازی و مناسب سازی معابر محلی خبر داد و گفت: از ابتدای تیر ماه سالجاری با پخش حدود یک هزار تن آسفالت، معابر منطقه چهار لکه گیری و مناسب سازی شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران، ” مهدی پورشاسب ” با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرار سیدن فصل گرما و مساعد بودن شرایط جوی برای انجام عملیات عمرانی و به منظور سهولت در آمد و شد خودروها ، عملیات بهسازی و لکه گیری هندسی آسفالت معابر سواره رو، در فضایی به مساحت تقریبی ۵ هزار و ۷۰۰ متر مربع در تیر ماه سالجاری در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شد.

او با اشاره به مهمترین معابر اجرا شده در این خصوص گفت: با توجه به فرسودگی آسفالت معابر محله حکیمیه، ببیشترین آسفالت منطقه ۴ با پخش حدود ۲۴۶ تن آسفالت به ناحیه ۸ اختصاص یافته است.

معاون فنی و عمرانی منطقه ۴ در ادامه با اشاره به بهسازی معابر در این بازه زمانی افزود: همچنین مناسب سازی مسیر تردد عابران پیاده، مرمت کفپوش بوستان ها و نوارهای حفاری ها در دستور کار قرار گرفت و اجرا شد.

پورشاسب با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته گفت: جدول کاری ، همسطح سازی دریچه و مرمت انهار و احداث کانیو در معابر محلی و بزرگراهی در کنار لکه گیری هندسی معابر از دیگر اقداماتی است که با اولویت اجرا در محلات کم برخوردار در دستور کار قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن