شورای شهرصفحه اصلی

اصلاح ساختار شهرداری تهران به کجا رسید؟

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه ویژه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر و حناچی درباره اصلاح ساختار در شهرداری گفت:‌زمان اجرای اصلاح ساختار هنوز مشخص نیست.

به گزارش شوراآنلاین، زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران، درباره برگزاری جلسه هم‌اندیشی صبح امروز بین اعضای شورای شهر و مدیران شهری، اظهار داشت: این جلسه دقایقی دیگر آغاز می‌شود و قرار است پیروز حناچی شهردار تهران در جلسه حضور یابد.

وی افزود: موضوعاتی از جمله اصلاح ساختار در شهرداری تهران و لوایح و طرح‌های ارسالی در جلسه امروز مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

نژادبهرام در پاسخ به این پرسش که لایحه اصلاح ساختار چه زمانی اجرا خواهد شد گفت:‌در جلسه امروز تنها در مورد این موضوع بحث‌و گفت‌وگو  می شود و اینکه چه زمانی طرح اجرای شود هنوز مشخص نیست.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره وضعیت کرونا در پایتخت گفت: شهرداری تهران نسبت به سایر دستگاه‌ها در مقابله با کرونا پیشگام بوده و نسبت به ضدعفونی مداوم اتوبوس‌ها و قطارهای مترو اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه متأسفانه آمار ابتلا به کرونا در تهران افزایش یافته است،‌گفت: مترو در پایتخت شلوغ است ولی ما پیش از این اعلام کرده بودیم که اگر روال کارها به شرایط عادی بازگردد باید ظرفیت‌های لازم جهت پذیرش مسافران ایجاد شود تا هر چه بیشتر بتوان از شیوع و انتقال این بیماری در حمل و نقل عمومی کاست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا