اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

واکنش معاون شهردار به شکایت رسانه ها از عدم تخصیص طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه ۲۵۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس جدید تا پایان شهریور به شهرداری تحویل داده می‌شود، گفت:‌در حال بررسی اعتراض رسانه‌ها به طرح ترافیک خبرنگاری هستیم.

به گزارش شوراآنلاین، سیدمناف هاشمی در حاشیه صحن علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره انعقاد تفاهم‌نامه میان شهرداری تهران و شرکت ایران‌خودرو جهت تأمین اتوبوس برای پایتخت، اظهار داشت: روز گذشته این تفاهم‌نامه منعقد شد و ۳۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس طی مدت یکسال توسط شرکت ایران‌خودرو برای پایتخت ساخته خواهد شد..

وی افزود: البته بر اساس قراردادها مقرر شده است که تا قبل از پاییز ۱۲۰ دستگاه اتوبوس و ۱۳۰ دستگاه مینی‌بوس به شهردار تهران تحویل داده شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: ۴۰۰ میلیارد تومان ارزش ریالی تفاهم‌نامه خرید اتوبوس از شرکت ایران‌خودرو است که  شهرداری بخشی از آن را به عنوان پیش‌پرداخت ارائه می‌کند و بقیه مبلغ به صورت نقد و غیرنقد پرداخت خواهد شد.

هاشمی در پاسخ به پرسشی در مورد طرح ترافیک اهالی رسانه گفت:‌سهمیه‌بندی‌ها در این زمینه انجام و به تعدادی از رسانه‌ها ابلاغ شده است.

وی گفت: برخی از رسانه‌ها به سهمیه‌بندی در این زمینه اعتراض داشته‌اند که ما در حال بررسی اعتراض‌ها در این زمینه هستیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد یک فوریت طرح اقدام یکپارچه‌سازی بلیت الکترونیک که اعضای شورای شهر آن را امروز به تصویب رساندند، گفت: بر اساس این طرح به سربازان، خانواده شهدا، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بازنشستگان تخفیف کارت بلیت الکترونیک حمل و نقل عمومی داده می‌شود که علاوه بر یک فوریت طرح، کلیات آن هم امروز به تصویب رسید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن