اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

واکنش پلیس پیشگیری پایتخت به عمدی بودن آتش‌سوزی‌ها در پارک چیتگر و بوستان ولایت: فعلا نمی‌توان اظهارنظر قطعی کرد

جانشین رییس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: تحقیقات در مورد ابعاد دو آتش‌سوزی در پارک ولایت و چیتگر از سوی کارشناسان انتظامی و آتش‌نشانی در حال انجام است.

به گزارش شوراآنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای جانشین رییس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به وقوع دو فقره آتش‌سوزی در دو شب گذشته در بوستان ولایت و پارک جنگلی چیتگر گفت: پلیس در حال بررسی ابعاد این دو حادثه آتش‌سوزی است و همچنان تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

وی درباره احتمال عمدی بودن این دو آتش‌سوزی ادامه داد: این موضوع در حال بررسی است و تحقیقات مأموران آتش‌نشانی و پلیس در این زمینه ادامه دارد و نمی‌توان در حال حاضر اظهارنظری قطعی در این خصوص مطرح کرد و باید تا پایان تحقیقات صبر کرد.

جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره اخباری مبنی بر دستگیری دو نفر در رابطه با آتش‌سوزی در بوستان ولایت گفت: همان‌طور که گفتم، تحقیقات در مورد ابعاد دو آتش‌سوزی از سوی کارشناسان انتظامی و آتش‌نشانی در حال انجام است و اگر با مورد مشکوکی مواجه شویم، حتما با هماهنگی مقام قضایی با آن برخورد خواهیم کرد.

سرهنگ موقوفه‌ای تصریح کرد: در حال حاضر دو نفر در ارتباط با آتش‌سوزی در پارک ولایت دستگیر شده‌اند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

منبع: ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا