شورای شهرصفحه اصلی

در صورت ارائه برخی رشته‌ها در دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری؛ بودجه شهرداری صرف کارهای زائد می‌شود

زهرا صدراعظم نوری رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در جریان بررسی یک فوریت لایحه تعیین رشته‌های تخصصی مراکز آموزشی علمی کاربردی شهرداری تهران گفت: من به عنوان طراح این موضوع از ابتدا به این دلیل آن را مطرح کردم زیرا رشته‌هایی در دانشگاه‌های علمی و کاربردی شهرداری ارائه می‌شود که در دانشگاه‌های سراسر کشور نیز وجود دارند.

به گزارش شوراآنلاین، وی با بیان اینکه منابع شهرداری صرف کارهای زائد می‌شود، ادامه داد: بنا بود ۴ گروه را در دانشگاه‌های شهرداری ارائه بدهیم که نمونه آن در بیرون وجود ندارد و رشته‌های ارائه شده از جمله فعالیت‌های مورد استفاده شهرداری است.

نوری با بیان اینکه در لایحه مذکور نمی‌توان ورود کرد، گفت: درباره این لایحه همه کمیسیون‌ها نظرات خودشان را اعلام کرده و جمع‌بندی هم شده است و معتقدم به ورود دوباره به آن معنی ندارد.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: در عین حال من هنوز رشته‌هایی را تحت عنوان رشته‌های غیر مصوب میبینم که نمونه آن در کشورهای دیگر وجود دارد.رشته حمل و نقل دانشگاه‌های علم و صنعت و شریف از جمله بهترین رشته‌های این دانشگاه‌ها است و‌ رشته آی تی هم در دانشگاه‌های کشور وجود دارد و دلیلی نمیبینم که در شهرداری هم ارائه شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن