ورزشی

۲ مهاجم سرشناس در فهرست خرید حریف پرسپولیس

لدحیل قطر دو مهاجم را در فهرست زمستانی خود قرار داده که پرسپولیس چه بسا با تمام بودجه فصل خود هم نتواند یکی از آنها را جذب کند.

به گزارش شوراآنلاین، الدحیل حریف پرسپولیس در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. قرار است که دو تیم در آغاز فصل جدید ۲۲ بهمن در قطر به مصاف هم بروند.

الدحیل در فصل جاری لیگ ستارگان قطر عملکرد خوبی از خود نشان داده و با صدرنشینی نیم فصل نخست را به پایان رساند با این حال این باشگاه قطری برای حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جذب یک مهاجم بزرگ است.

ادینسون کاوانی و ماریو مانژوکیچ دو بازیکن سرشناس و بزرگ هستند که در فهرست زمستانی باشگاه الدحیل قرار گرفته‌اند و در نهایت یکی از آنها جذب خواهد شد تا جایگزین مهند علی عراقی در خط حمله شوند.

رقم هر دو بازیکن بسیار بالا است تا جایی که پاری سن ژرمن برای فروش کاوانی ۱۲ میلیون یورو می‌خواهد. البته روزنامه الرای نوشت که شانس مانژوکیچ برای حضور در الدحیل بیشتر از کاوانی است و به احتمال خیلی زیاد این بازیکن کروات در ۴۸ ساعت پیش رو راهی لیگ ستارگان قطر خواهد شد.

الدحیل حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می آید. این تیم برای تقویت خط حمله خود مانژوکیچ و کاوانی را در فهرست زمستانی قرار داده که هر کدام از انها بالای ۱۰ میلیون یورو ارزش دارد و حقوق‌های نجومی را هم دریافت می‌کنند تا جایی که یکی از دلایل جدایی کاوانی از پاری سن ژرمن همین حقوق بالای او است.

اما در مقابل پرسپولیس نماینده ایران که هوادارانش انتظار درخشش در لیگ قهرمانان آسیا را دارند، بونی و دامیائو را در فهرست زمستانی خود قرار داده است تازه اینکه قدرت خرید این دو بازیکن را هم ندارد و به نظر می رسد که این انتقال هم منتفی شده است.

دو پیشنهاد زمستانی به الدحیل را با دو بازیکن پیشنهادی به پرسپولیس مقایسه کنید تا تفاوت دو تیم را مشاهده کنید و یاد جمله “این کجا و آن کجا” بیفتید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن