ورزشی

چشمی: تا ژانویه لژیونر نمی‌شوم/ به دنبال بهانه برای نرفتن به المپیک نیستیم

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین روزبه چشمی قبل از سفر تیم امید ایران به رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال غرب آسیا با اشاره به این که این رقابت‌ها برای اولین بار است که برگزار می‌شود، گفت: این محکی جدی برای تیم امید است که بتوانیم شناخت کافی را به دست آوریم و بدانیم که تیم در چه میزان از آمادگی به سر می‌برد. اگر قرار است به المپیک برویم باید در این رقابت‌ها نتیجه لازم را به دست آوریم تا بازیکنان از لحاظ روحی نیز به شرایط مناسبی دست یابند.

وی ادامه داد:‌ مطمئنا برای صعود به المپیک تیم‌های قوی‌تری وجود دارند و باید با این تیم‌ها بازی کنیم. در حال حاضر بازیکنان تیم در اوج آمادگی قرار دارند و بازیکنان خوبی را نیز در تیم داریم. هر چند بازیکنانی همچون سردار آزمون و جهانبخش را نیز در اختیار نداریم اما امیدوارم با توجه به حضور اکثر بازیکنان در این اردو بتوانیم در این رقابت‌ها قهرمان شویم.

هافبک – مدافع تیم امید درباره نبودن بازیکنانی همچون علیرضا جهانبخش و سردار آزمون در اردوهای مختلف قبل از انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار کرد: مطمئنا جهانبخش و آزمون از بازیکنان سرشناس تیم هستند ولی ما باید برای صعود به المپیک هیچ بهانه‌ای نداشته باشیم. این که بگوییم این دو بازیکن نیستند و نتیجه نمی‌گیریم، درست نیست. به هر حال همین بازیکنانی که هم‌اکنون نیز در تیم حضور دارند جزو بازیکنان خوب ما هستند. شاید لژیونر نباشند اما از مهره‌های تاثیرگذار تیم‌های خود به شمار می‌روند.

او درباره گروه و مسیر تیم فوتبال المپیک ایران در رقابت‌های انتخابی ریو ۲۰۱۶ اظهار کرد: قطر میزبان این رقابت‌هاست و از تمام امتیازات میزبانی استفاده خواهد کرد. چین و سوریه نیز تیم‌های خوبی در رده پایه هستند. اگر قرار باشد به المپیک صعود کنیم باید از سد تمام تیم‌ها همچون ژاپن و استرالیا نیز بگذریم. هر سال که به المپیک نرفته‌ایم، حرف‌هایی مطرح شده است. قطعا فرقی بین این تیم و تیم‌هایی که قبلا به المپیک نرفته‌اند، وجود دارد. ما تماما همدل هستیم و همین موضوع نیز حتی از لحاظ فنی به ما کمک بیشتری خواهد کرد.

چشمی همچنین در مورد آخرین وضعیت پیشنهاد ارائه شده به او از یک تیم لیگ بوندسلیگای ۲ خاطرنشان کرد: پیشنهادی در این زمینه وجود داشت که اگر قرار باشد اجرایی شود باید با باشگاه مذاکره کند و به نقل و انتقالات زمستانی اروپا منتقل خواهد شد. در حال حاضر تمام تمرکز من روی قهرمانی و موفقیت استقلال است. اگر هم قرار باشد اتفاقی بیفتد در سال آینده رقم خواهد خورد و من عجله‌ای برای رفتن به فوتبال اروپا ندارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن