شورای شهرصفحه اصلی

هاشمی: با زیست نصف شبانه مخالفم!

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران گفت: من با زیست شبانه تا ساعت ۱۰ شب موافقم نه زیست نیمه شبانه.

به گزارش شوراآنلاین، رئیس شورای شهر تهران گفت: ما یک زیست شبانه داریم و یک زیست نصف شبانه، من با زیست شبانه تا ساعت ۱۰ شب موافقم و با زیست نصف شبانه مخالفم.

محسن هاشمی درپایان یکصد و هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز گزارشی درباره سوءتفاهمی که درخصوص حذف نام شهدا از تابلوهای شهری پیش آمده بود قرائت شد. در شهرداری تهران گزارشی دراین باره تهیه شد و انشالله که باعث روشنگری شده باشد.

وی ادامه داد: از ۱۵ هزار و اندی معبر تهران تنها در دو دهم درصد تخریب انجام شده که باید دلیل آن بررسی شود و دو درصد به دلیل اشتباه پیمانکار بوده است که در ده سال گذشته اتفاق افتاده که البته فقط مربوط به شورای پنجم نیست.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه یک تخریب حیثیتی نسبت به شهرداری و شورای شهر رخ داد اضافه کرد: وقایع رخ داده باعث تخریب حیثیتی شهرداری و شورای شهر شد و صدا و سیما هم نباید بی تفاوت باشد و واقعیت را به گوش مردم برساند.

هاشمی با اشاره به حضور فرمانده سپاه محمد رسول الله در صحن شورای شهر گفت: سردار یزدی فرمانده محترم سپاه محمد رسول الله در صحن حضور یافتند و سخنان مبسوطی داشتند.

وی به طرح دو فوریتی کمک به خانواده های آسیب دیده وقایع آبان ۹۸ نیز اشاره کرد و گفت: طرح دو فوریتی رسیدگی به آسیب دیدگان اتفاقات اخیر آبان نیز در صحن شورا بررسی شد که اعضا با ۲۰ امضا به دو فوریت آن رای دادند تا اگر خسارتی وجود دارد پرداخت شود.

هاشمی درخصوص مساله آلودگی هوای این روزهای تهران نیز گفت: تمام حرکاتی که انجام می دهیم باعث از بین رفتن آلودگی هوا نمی شود و باعث کم شدن رشد آلودگی هوا می شود. وقتی بارندگی نیست آلودگی آنقدری قوی است که اثرگذار نیست.

هاشمی درپاسخ سوالی درخصوص زیست شبانه گفت: ما یک زیست شبانه داریم و یک زیست نصف شبانه، من با زیست شبانه تا ساعت ۱۰ شب موافقم و با زیست نصف شبانه مخالفم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا