مدیریت شهری

بازدید رئیس شورای شهر از ۲ پروژه عمرانی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، روند پیشرفت پروژه های احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین و همچنین زیرگذر کوی نصر را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس محسن هاشمی طی بازدیدی که به اتفاق مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و جمعی از مدیران ارشد این معاونت برگزار شد، روند پیشرفت پروژه های احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین و زیرگذر کوی نصر را مورد ارزیابی قرار داد و اقدامات انجام شده به منظور تکمیل عملیات اجرایی این طرح ها را قابل قبول دانست.

بازدید رئیس پارلمان شهری از این پروژه های راهگشای عمرانی در حالی صورت گرفت که پیشرفت عملیات اجرایی هر ۲ طرح از مرز ۶۵ درصد فراتر رفته است.

در حالی که تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین به سرعت به مرحله اتمام عملیات حفاری و آغاز لاینینگ نهایی تونل زیر خیابان آزادی نزدیک می شود، گزارش ها از آخرین وضعیت زیرگذر کوی نصر حاکی از تلاش برای نهایی شدن سطح صفر پروژه در بزرگراه شهید چمران تا آغاز فصل بازگشایی مدارس است.

از مجموع بخش های تکمیل کننده سقف زیرگذر کوی نصر فقط عملیات بتن ریزی ۳ بخش باقی مانده است و روزانه ۱۵۰۰ مترمکعب عملیات خاکبرداری زیر سقف زیرگذر از جبهه شرقی انجام می شود. تا کنون ۹۰ درصد از انحرافات ترافیکی لازم در این پروژه محقق شده و در نتیجه جبهه های کاری متعددی به صورت همزمان فعال شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن