مدیریت شهری

انتصاب سرپرست جدید سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران

طی حکمی از سوی دکتر پیروز حناچی شهردار تهران، مهندس سید مجید غمخوار به عنوان سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران منصوب شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، طی مراسمی با حضور مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و جمعی از مدیران ارشد این معاونت، ضمن تقدیر از خدمات مهندس یوسف متقی در سازمان عمرانی مناطق، مهندس سید مجید غمخوار به عنوان سرپرست این سازمان معارفه شد.

مهندس صبوری طی سخنانی در این نشست، با تاکید بر لزوم اجرای کار عمرانی ارزان و در عین حال با کیفیت، از پروژه احداث میدانگاه شهدای هفتم تیر به عنوان نمونه عینی این رویکرد نام برد و یادآور شد: امروزه سازمان عمرانی مناطق به قطب اجرای ابنیه در شهرداری تهران تبدیل شده است و این رویکرد باید به نحوی تقویت شود که تمام پروژه های ساختمانی شهرداری تهران، با رعایت صرفه و صلاح مدیریت شهری توسط همین سازمان اجرا گردد.

گفتنی است مهندس مجید غمخوار پیش از این عهده دار معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ بوده است. همچنین مسئولیت هایی همچون معاونت فنی و اسنادی اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها و معاونت فنی و عمرانی شهرداری های مناطق ۹، ۷ و ۲۱ در سابقه فعالیت های وی به چشم می خورد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن