شورای شهر

شهرداری به دلیل بکارگیری مدیران دوشغله تذکر گرفت

عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد از فعالیت برخی مدیران دوشغله در شهرداری تهران گفت: به معاون منابع انسانی اخطار می‌دهیم که هر چه سریع‌تر این افراد را تعیین تکلیف کند وگرنه اسامی آنها را منتشر می‌کنیم.

به گزارش شوراآنلاین، حجت نظری در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر با اشاره به برگزاری روز جهانی صنایع دستی اظهارداشت: برای این روز نباید به رونمایی یک تابلو بسنده کنیم.

وی افزود: باید آثار هنرمندان که در اذحام شلوغی تهران گم شده است حمایت شود و می‌توان با همکاری سازمان زیباسازی نسبت به معرفی المان‌های صنایع دستی اقدام کرد.

عضو شورای شهر تهران در ادامه به موضوع دو شغله بودن برخی از مدیران شهرداری انتقاد کرد و گفت: بر اساس قانون بیش از یک شغل داشتن در سازمان‌هایی همچون شهرداری ممنوع است اما متأسفانه برخی دارای دو پست سازمانی در شهرداری تهران هستند.

نظری تصریح کرد: مگر میان جوانان فرد متخصص پیدا نمی‌شود که این افراد بیش از یک شغل دارند. به معاونت منابع انسانی اخطار می‌دهیم که هر چه سریع‌تر این دو شغله‌ها را تعیین تکلیف کنند وگرنه اسامی آنها را منتشر می‌کنیم البته در سامانه مدیران این اسامی برای عموم قابل مشاهده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن