مدیریت شهری

نصب مجموعه های بازی کودکان در بوستان های شمال شرق تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار تهران از تجهیز، تکمیل و بهسازی المان های شهری بوستان های منطقه خبر داد و گفت: به منظور استفاده بهینه از فضاهای بوستان های شمال شرق تهران در ایام تابستان، المان های بوستانی منطقه چهار بازسازی و مرمت شد.

“پیمان پورنصر” در این باره گفت: در آستانه فرارسیدن فصل تابستان و استفاده بیشتر شهروندان از فضاهای تفریحی و بوستان های منطقه، عملیات و تجهیز بوستان ها به نصب مجموعه های بازی، میزهای پینگ پنگ، فوتبال دستی، نیمکت، سطل های زباله و بازسازی معابر و کفپوش ها در دستور کار قرار گرفت.در این راستا می توان به نصب ۱۷ دستگاه مجموعه بازی کودکان و ۲۸ قطعه وسایل بازی کودکان در بوستان های ملت، جهان پناه، سامان، سحر، بهزادی، صلح و دوستی و … اشاره کرد.

پورنصر در ادامه از بهسازی آبنماهای بوستان ها خبر داد و گفت: در این طرح مرمت و نوسازی آبنماهای بوستان ها در دستور کار قرار دارد و در این عملیات آبنمای بوستان ولیعصر(عج) مرمت شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه چهار در ادامه با اشاره به سایر اقدامات این طرح افزود: نصب ۱۰۴ پایه برج نوری در نیمه دوم سال ۹۷ در بوستان ها و قطعات فضای سبز از جمله بوستان یاس، گلسا، ولیعصر، مسافر، حاشیه چمن آرا از اقدامات شاخصی است که می توان به آن اشاره کرد. نصب ۳۰ نیمکت و ۲۱ سطل زباله در (حاشیه وفادار ) و بوستان مسافر، رفع خاموشی پایه چراغ ها، نظافت سرویس های بهداشتی در بوستان ها، بازپیرایی سم پاشی و آبشویی درختان و گل ها، چمن زنی بوستان ها و مرمت ۶۷۰۰مترمربع ازمعابر بوستان های پلیس، نارنج، رسالت و ملت و…. از دیگر اقدامات شاخص صورت گرفته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن