مدیریت شهری

شهردار منطقه ۱۹ تهران: فربه شدن شهرداری مشکلات و بدهی‌های بسیاری ایجاد کرده است

شهردار منطقه ۱۹ تهران گفت: متأسفانه شهرداری به دلیل فربه شدن و وجود ۶۰ هزار میلیارد تومان بدهی با مشکلات عدیده‌ای روبه شده است.

به گزارش شوراآنلاین توکلی شهردار منطقه ۱۹ تهران در نشست عمومی دور دوم بررسی مشکلات اهالی منطقه ۱۹ تهران در خصوص یکی از مشکلات مهم این منطقه گفت: از شهرداران سابق اقدام به تخریب چهار مسجد برای بازسازی شد که این امر از سال ۹۱ تا ۹۴ که مدت زیادی است انجام نشد و متأسفانه این مساجد اکنون آماده بهره‌برداری نیستند؛ مردم مراجعات بسیاری برای تکمیل این مساجد به ما دارند. لذا  امکان رسیدگی به درخواست مردم این منطقه مبنی بر بازسازی مسجدی که حال در آن حضور داریم به دلیل کمبود بودجه وجود ندارد و ما با حداکثر سعی خود شاید بتوانیم این چهار پروژه ناتمام را تکمیل کنیم.

شهردار منطقه ۱۹ تهران در ادامه با بیان اینکه ما در شهرداری وظیفه داریم موارد مربوط به تنظیف، اصلاح ساختاری شهرها و… را انجام دهیم، گفت: ولی متأسفانه شهرداری به دلیل فربه شدن و ۶۰ هزار میلیارد تومان بدهی با مشکلات بسیاری روبه‌رو شده است.

توکلی افزود: ۱۲ سال پیش که طرح تفصیلی مطرح شد قرار بود منطقه خلازیر پارک تفریحی شود که این امر محقق نشد و حال حدود ۲ هزار میلیارد تومان برای انجام این امر هزینه نیاز است؛ شورای شهر، دادستانی و سایر دستگاه‌های اجرایی کشور برای بازدید از این محله حضور پیدا کردند تا موارد ایجاد پارک انجام شود لذا ما درخواست داریم تا در اجرای این طرح بازنگری‌ها انجام شود.

وی در پایان تأکید کرد: متأسفانه محله خلازیر و آسیب‌های اجتماعی موجود در این محله در حال گسترش است که نیاز به رسیدگی جدی دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن