اجتماعی و فرهنگی

درروزهای آتی تکلیف میوه‌های قاچاق مشخص می شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علی‌اکبر پوراحمدنژاد اظهار داشت: چندی قبل مقداری میوه قاچاق کشف شد که مقدار ۲۷ تن آن با نظر وزارت جهاد کشاورزی و حکم قضایی امحاء شد و بررسی روی مقدار باقی‌مانده آن نیز انجام گرفت که قرار است تعیین تکلیف نهایی این میوه‌های قاچاق به‌همراه کشفیات ایام عید تا روز دوشنبه اعلام شود که ما نیز بنابر نظر قانون رفتار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در ایام نوروز نیز گشت‌ها و تیم‌ها به‌طور کامل فعال بودند و بیشترین کشفیات نیز در زمینه میوه و پوشاک بود و هیچ‌گونه تعطیلی در زمینه بررسی و بازرسی نسبت به میوه‌های قاچاق وجود نداشت.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران خاطرنشان کرد: بخشی از این کشفیات در ایام تعطیلات نوروز به‌سبب همکاری مردم آگاه انجام گرفت چرا که آنها با اطلاع رسانی به‌موقع بازرسان را در جریان میوه‌های قاچاق قرار می‌دادند و بدین ترتیب نیز مقادیر قابل توجهی کشف و ضبط شد.

پوراحمدنژاد درباره برنامه‌های دستگاه متبوعش برای سال جدید نیز گفت: برخورد با قاچاقچیان در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد و با هیچ‌کدام از مجرمان که به قاچاق کالا مبادرت کنند شوخی و تعلل نخواهیم داشت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن