اجتماعی و فرهنگی

جزئیات جدیدی از خودکشی کارمند شهرداری منطقه ۱۳

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین خبرها حکایت از این داشت که خانم کارمند شهرداری منطقه ۱۳ در واکنش به تصمیمی که برای اخراجش از مجموعه شهرداری گرفته شده بوده اقدام به خودکشی کرده است. مسئولان شهرداری منطقه ۱۳ که در مقابل این اتفاق تلخ سکوت اختیار کرده اند و جوابیه و پاسخی رسمی به اصحبا رسانه و اذهان عمومی نداشته اند، در صحبت هایی غیر رسمی مدعی شده اند که به هیچ وجه بحث اخراج کارمند خانم مرحومه مطرح نبوده است و این اتفاق با انگیزه هایی متفاوت در ساعت غیر اداری رخ داده است.

 

پیگیری های خبرنگار شوراآنلاین و گفته های غیر رسمی برخی کارکنان شهرداری منطقه ۱۳، جزئیات جدیدی از این پرونده را مشخص کرد.

 

شنیده ها حکایت از این دارد که کارمند مرحومه شهرداری منطقه ۱۳ نسبت به استفاده بدون اجازه و اطلاع از لوازم اداری اش در یکی از مراسمات معترض شده و با مدیر بالادستی خود خانم "ف" و آقای "ع" معاونت مربوطه درگیری لفظی پیدا می کند که در نهایت منجر به صدور نامه عدم نیاز این خانم و ارجاع مرحومه به بخش کارگزینی می شود.

 

همزمان با این اتفاق کارمند مرحومه در ساعت اداری تصمیم به خودکشی می گیرد که همکارانش مانع اقدام او می شوند و با تماسی که با همسر مرحومه که از کارکنان شهرداری است برقرار می کنند، وی را راهی منزل می کنند.

 

اما مرحومه که تحت تاثیر واکنش مسئولان شهری و نامه عدم نیاز بوده، بعد از ساعت اداری مجددا به ساختمان شهرداری مراجعه و از طبقه دوم ساختمان شهرداری اقدام به خودکشی می کند. اگرچه مرحومه بعد از سقوط و زمان حضور ماموران اورژانس علائم حیاتی را داشته اما بعد از انتقال به بیمارستان فوت می کند و گمانه زنی های زیادی در خصوص علت فوت مطرح می شود.

 

اخبار و ادعاهای غیر رسمی برخی مسئولان شهرداری حکایت از این دارد که بعد از اقدام به خودکشی حتی هیچگونه آثار شکستگی  در بدن مرحومه وجود نداشته و علت اصلی فوت در بیمارستان ایست قلبی بوده است. اگرچه همسر مرحومه در خصوص این اتفاق موضع سکوت را اختیار کرده اما به نقل از وی این موضوع مطرح شده که مرحومه مشکلات قلبی داشته است.

 

نکته جالب توجه اینکه یکی از مسئولان شهرداری منطقه ۱۳ در گفت و گو با پایگاه خبری شورا آنلاین به جزئیات این اتفاق تلخ اشاره کرد اما به فاصله چند دقیقه و بنا به دلایلی خواستار عدم انتشار مصاحبه اش شد!

 

تماس های خبرنگار شورا آنلاین با شهردار و معاون اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳ بی پاسخ ماند و مسئولان حاضر به پاسخگویی رسمی در خصوص این اتفاق نشدند تا واکنش مسئولان شهرداری این منطقه نسبت به این حادثه ختم به جوابیه ای شود که هفته گذشته روی خروجی سایت شهرداری قرار دادند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا