سیاسی

جدول منتخبان مجلس دهم/برتری با کدام جناح سیاسی است؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه ۷ اسفند با رای‌گیری در ۲۰۹ حوزه انتخابیه سراسر کشور با حضور پرشور مردم کشورمان برگزار شد.

 

ستاد انتخابات وزارت کشور پس از پایان زمان رای‌گیری که به دلیل استقبال گسترده مردم در حوزه های رای‌گیری برای ۴ بار در سراسر کشور و ۵ بار در تهران تمدید شد، بلافاصله نسبت به شمارش آرا اقدام کرد و اسامی کسانی را که حایز اکثریت آرا شده‌اند به تدریج اعلام کرد.

 

جداول زیر به تفکیک استان‌ها وحوزه‌های انتخابیه نمایندگان منتخب و گرایش‌های آن‌ها را نشان می‌دهد:

* استان آذربایجان شرقی:

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
بستان آباد   محمد وحدتی هلان   ۲۰۰۰۶
ملکان   سلمان خدادادی   ۳۳۱۳۲
شبستر علی علیلو(۸۵۱۱) معصومه آقاپورعلی شاهی(۱۲۳۱۴)   مرحله دوم
سراب   یوسف داوودی(۱۶۲۸۴) محمد نصیرپور سردهایی(۱۵۰۱۵) مرحله دوم
میانه        
میانه        
اهر و هریس مهدی حسینیان سراچه‌لو(۱۳۳۴۳)   بیت‌اله عبدالهی(۱۷۰۷۲) مرحله دوم
کلیبر، خداآفرین و بخش هوران قلی الله قلی زاده     ۳۶۹۳۶
هشترود و چاراویماق   سی حمزه امینی   ۱۵۰۵۸
بناب        
ورزقان        
مرند و جلفا   محمد حسن نژاد(۲۹۰۶۳) کریم شافعی(۲۹۶۷۲) مرحله دوم
مراغه و عجب شیر   مهدی دواتگری(۲۹۰۶۶) و محمد علی حسین‌زاده(۲۶۵۱۲)   مرحله دوم

 

 

* استان آذربایجان غربی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ارومیه        
ارومیه        
ارومیه        
سلماس رسول جلایر سر نقی(۱۸۳۲۱) شهروز برزگر کاشانی(۱۶۴۶۳)   مرحله دوم
مهاباد   جلال محمودزاده   ۴۶۸۵۶
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب        
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب        
نقده و اشنویه     عبدالکریم حسین زاده ۶۱۹۷۲
خوی و چایپاره سیدتقی کبیری     ۷۳۶۹۴
پیرانشهر و سردشت   رسول خضری   ۲۷۷۶۰
بوکان   محمد قسیم عثمانی   ۴۷۱۶۲
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط   محرم اکبرزاده(۲۰۸۸۴) عین‌الله شریف پور (۲۷۷۹۹) مرحله دوم

 

 

* استان اردبیل

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اردبیل، نمین، نیر و سرعین        
اردبیل، نمین، نیر و سرعین        
اردبیل، نمین، نیر و سرعین        
مشکین شهر        
پارس آباد و بیله سوار   ایرج بیگدلو(۲۰۴۹۹) و شکور پورحسین شقلاق(۱۷۴۷۵)   مرحله دوم
خلخال و کوثر   بشیر خالقی   ۱۹۱۲۰
گرمی     سید حمایت میرزاده ۲۱۳۹۹

 

 

* استان اصفهان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اصفهان        
اصفهان        
اصفهان        
اصفهان        
اصفهان        
نجف آباد، تیران و کرون        
فریدن، فریدون شهر و چادگان        
مبارکه   زهرا سعیدی مبارکه   ۲۰۴۶۳
اردستان سید صادق طباطبایی نژاد     ۱۶۱۰۰
شاهین شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی     ۶۰۴۱۱
شهرضا و دهاقان        
خمینی شهر محمد جواد ابطحی     ۴۵۵۱۲
نایین، خور و بیابانک   عباس‌علی پوربافرانی   ۱۱۱۵۴
سمیرم        
نطنز و بخش قمصر   مرتضی صفاری نطنزی   ۹۸۴۲
لنجان محسن کوهکن ریزی     ۳۸۱۷۷
کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی نژاد     ۷۰۷۶۱
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی     ۵۶۲۰۸
گلپایگیان و خوانسار     علی بختیار ۱۴۳۷۱

 

 

* استان البرز

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرج        
کرج        
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان   محمود بهمنی   ۵۰۱۰۵

 

 

* استان ایلام

 

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
ایلام، ایوان و چرداول        
ایلام، ایوان و چرداول        
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره   شادمهر کاظم زاده(۲۵۵۲۲) و علی محمد احمدی(۲۲۷۴۹)   مرحله دوم

 

 

*استان بوشهر

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کنگان، دیر و جم        
دشتی و تنگستان سید کمال‌الدین شهریاری     ۵۴۲۰۸
بوشهر، گناوه و دیلم     عبدالحمید خدری ۴۱۹۲۲
دشتستان     محمدباقر سعادت ۳۶۹۱۶

 

 

 

* استان تهران

 

 

هنوز در حوزه تهران اسامی قطعی نشده و در این جدول هم فقط نام ۳۰ نفر اول اعلام شده از سوی ستاد انتخابات کشور درج شده است

 

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
تهران     محمدرضا عارف ۱۳۲۳۶۴۳
تهران     علی مطهری ۱۱۸۵۳۹۸
تهران     علیرضا محجوب ۱۰۷۶۵۳۶
تهران     سهیلا جلودارزاده ۱۰۷۰۳۷۹
تهران     الیاس حضرتی ۱۰۴۷۰۰۶
تهران     کاظم جلالی ۱۰۲۷۷۲۸
تهران     محمدرضا بادامچی ۱۰۱۸۹۰۳
تهران     فریده اولادقباد ۱۰۱۱۳۵۵
تهران     مصطفی کواکبیان ۹۸۵۵۰۱
تهران     سیده فاطمه حسینی ۹۸۷۱۲۹
تهران     پروانه سلحشوری ۹۷۲۵۲۵
تهران     ابوالفضل سروش ۹۷۰۶۲۹
تهران     علی نوبخت حقیقی ۹۵۹۹۹۰
تهران     غلامرضا حیدری ۹۵۷۹۵۱
تهران     مهدی شیخ ۹۵۵۵۹۹
تهران     فاطمه سعیدی ۹۵۴۴۹۳
تهران     محمود صادقی ۹۵۳۳۲۹
تهران     محمدعلی وکیلی ۹۵۰۸۰۴
تهران     بهروز نعمتی ۹۴۲۱۸۶
تهران     پروانه مافی ۹۴۱۸۵۸
تهران     فاطمه ذوالقدر ۹۳۶۸۲۵
تهران     سیدفرید موسوی ۹۲۱۰۹۴
تهران     محمدجواد فتحی ۹۲۱۰۲۱
تهران     طیبه سیاووشی شاه عنایتی ۹۱۸۸۴۰
تهران     محمدرضا نجفی ۹۱۸۶۹۷
تهران     داود محمدی ۹۱۸۴۰۷
تهران     محسن علیجانی زمانی ۹۱۵۵۰۴
تهران     احمد مازنی ۹۰۸۹۵۴
تهران     علیرضا رحیمی ۹۰۵۵۵۵
تهران     عبدالرضا هاشم‌زایی ۸۸۶۵۵۱

 

 

* استان چهارمحال و بختیاری

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
لردگان   محمد خالدی   ۳۸۷۵۱
شهرکرد، بن و سامان     اردشیر نوریان ۴۲۱۵۲
بروجن   خدیجه ربیعی فرا دنبه(۱۴۶۴۲) وعلی نادری فرد(۱۰۱۰۸)   مرحله دوم
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه شلمزاری (۱۸۱۹۷)   علی کاظمی بابا حیدری (۲۱۹۵۶) مرحله دوم

 

 

* استان خراسان جنوبی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بیرجند و درمیان سیدمحمدباقر عبادی     ۵۹۳۶۱
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه   محمدرضا امیرحسنخانی   ۵۱۶۱۵
نهبندان و سربیشه        
قائنات فرهاد فلاحتی     ۳۰۰۱۲

 

 

* استان خراسان شمالی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه        
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه        
شیروان   عبدالرضا عزیزی   ۲۷۱۷۹
اسفراین هادی قوامی   ۲۴۱۹۵  

 

 

* استان خراسان رضوی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
مشهد و کلات        
مشهد و کلات        
مشهد و کلات        
مشهد و کلات        
مشهد و کلات        
تربت جام، تایباد و باخزر   جلیل رحیمی جهان آبادی   ۱۰۸۹۳۴
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد     بهروز بنیادی ۴۸۶۶۰
تربت حیدریه، مه ولات و زاوه ابوالقاسم خسروی(۳۱۳۱۷) سعید باستانی(۳۹۵۷۱)   مرحله دوم
چناران و طرقبه شاندیز        
گناباد و بجستان        
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی     ۱۰۲۳۴۵
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب   رمضانعلی سبحانی‌فر   ۷۵۳۰۸
نیشابور و فیروزه     حمید گرمابی ۷۵۶۸۶
نیشابور و فیروزه   هاجر چناری   ۷۵۳۸۴
فریمان، سرخس، بخش های احمدآباد و رضویه        
قوچان و فاروج   هادی شوشتری   ۴۱۲۱۸
درگز     عبداله حاتمیان ۱۱۹۲۰
خواف و رشتخوار     محمود نگهبان سلامی ۴۴۳۷۹

 

 

* استان خوزستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اهواز و باوی        
اهواز و باوی        
اهواز و باوی        
آبادان        
آبادان        
آبادان        
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آقاجری(۲۹۰۱۰) علی گلمرادی(۲۸۶۸۷)   مرحله دوم
رامهرمز و رامشیر اقبال محمدیان     ۲۵۴۵۵
دزفول        
شادگان مجید ناصری‌نژاد     ۲۴۷۱۰
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری قندعلی()۲۳۳۶۷ علی عسکرظاهری عبده‌وند(۲۵۶۴۶)   مرحله دوم
اندیمشک فریدون حسوند     ۳۹۰۹۳
ایذه و باغملک        
شوشتر و گتوند   سهراب گیلانی   ۳۶۹۱۴
خرمشهر   عبدالله سامری   ۱۹۳۱۸
بهبهان        
دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی     ۲۰۶۴۳
شوش سید راضی نوری     ۳۷۷۶۴

 

 

* استان زنجان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زنجان و طارم        
زنجان و طارم        
ابهر و خرمدره و سلطانیه محمدرضا خانمحمدی خرمی(۲۵۰۳۷) محمد عزیزی(۲۵۳۲۴)   مرحله دوم
ماه نشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق        
خدابنده        

 

 

* استان سمنان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شاهرود سیدحسن حسینی     ۴۹۹۷۰
سمنان و مهدی شهر        
دامغان ابوالفضل حسن بیگی     ۱۷۲۴۴
گرمسار غلامرضا کاتب     ۲۳۶۶۸

 

 

* استان سیستان و بلوچستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زاهدان     علی یارمحمدی ۹۸۱۹۱
زاهدان حسینعلی شهریاری     ۸۶۰۹۸
زابل، زهک و هیرمند حبیب‌اله دهمرده     ۱۱۴۴۳۹
زابل، زهک و هیرمند   احمدعلی کیخا   ۶۴۹۵۰
چابهار، نیک شهر و کنارک        
خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین        
ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار        
سراوان، سیب، سوران و زابلی   محمد باسط درازهی   ۶۰۳۴۷

 

 

* استان فارس

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شیراز        
شیراز        
شیراز        
شیراز        
داراب و زرین دشت محمد جواد عسکری(۲۷۲۶۱)   رضا انصاری(۲۵۰۵۵) مرحله دوم
سروستان، کوار و خرامه        
مرودشت مهدی برومندی     ۵۵۷۹۷
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفر پور     ۳۸۷۶۶
فسا        
جهرم        
آباده و بوانات        
نی ریز و استهبان فرهاد طهماسب(۱۶۳۳۰) اصغر مسعودی(۱۸۳۵۴)   مرحله دوم
ممسنی و رستم        
اقلید   سید حسین افضلی   ۲۰۸۸۳
فیروزآباد، فراش بند، قیر و کارزین        
کازرون        
لامرد و مهر     سیدمحسن علوی ۴۰۴۱۴
سپیدان     علاء الدین خادم ۳۷۷۷۷

 

 

* استان قزوین

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قزوین، آبیک و البرز        
قزوین، آبیک و البرز        
تاکستان        
بوئین زهرا     روح‌الله بابایی صالح ۳۳۴۸۶

 

 

* استان قم

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قم        
قم        
قم        

 

 

* استان کردستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
سنندج و دیواندره        
سنندج و دیواندره        
بیجار   حمدالله کریمی   ۱۵۹۱۹
سقز و بانه     محسن بیگدلی ۵۸۶۷۰
قروه و دهگلان   علی محمد مرادی   ۳۹۰۳۲
مریوان و سروآباد   منصور مرادی(۱۵۸۱۵) و امیر کریمیان(۱۲۸۱۹)   مرحله دوم

 

* استان کرمان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورانی     ۱۵۷۴۵۰
کرمان و راور محمد مهدی زاهدی     ۱۰۸۳۱۶
رفسنجان و انار     احمد انارکی محمدی ۵۶۴۶۴
زرند و کوهبنان     حسین امیری خامکانی ۳۵۶۹۱
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب        
سیرجان و بردسیر   شهباز حسن پور بیگلری   ۵۴۹۷۰
جیرفت        
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر     حبیب الله نیکزاد پناه ۷۲۹۸۵
شهر بابک     علی اسدی ۱۶۹۵۶
بافت، رابر و ارزوئیه        

 

 

* استان کرمانشاه

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمانشاه        
کرمانشاه        
کرمانشاه        
کنگاور، صحنه و هرسین        
اسلام آباد غرب        
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری     ۳۰۷۳۱
سنقر        
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر شهاب نادری     ۳۲۵۱۴

 

 

* استان کهگیلویه و بویراحمد

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کهگیلویه، بهمئی و چرام        
گچساران و باشت     غلامرضا تاجگردن ۶۶۱۰۳
بویر احمد و دنا        

 

 

*استان گلستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
گرگان و آق قلا سیدعلی طاهری(۴۳۳۱۰)   نورمحمد تربتی‌نژاد(۴۷۴۶۷) مرحله دوم
گرگان و آق قلا   عبدالغفور امانزاده(۴۷۸۹۴) و نبی هزار جریبی(۴۵۰۹۴)   مرحله دوم
مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکش        
آزادشهر و رامیان        
گنبد کاووس        
کردکوی،ترکمن،بندگز و گمیشان        
علی‌آباد کتول        

 

 

*استان گیلان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
رشت     غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ۹۰۹۲۱
رشت جبار کوچکی‌نژاد(۵۸۹۲۲)، علی آقازاده داوساری(۵۸۳۹۷)، سید ولی الله عظمتی(۵۳۳۹۲)   محمد صادق حسنی جوریابی(۴۳۶۰۲) مرحله دوم
لنگرود     مهرداد بائوج لاهوتی ۲۸۸۴۶
رودبار        
بندانزلی        
صومعه سرا   کاظم دلخوش اباتری   ۳۵۹۰۶
رودسر و املش اسدالله عباسی     ۴۰۳۴۵
تالش و رضوان شهر محمود شکری     ۴۸۸۶۶
فومن و شفت        
آستانه اشرفیه     محمد حسین قربانی ۱۹۳۱۱
لاهیجان ذبیح نیک فر لیالستانی     ۴۷۳۴۱
آستارا   ولی داداشی   ۱۴۱۷۳

 

 

*استان لرستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
خرم آباد و دوره        
خرم آباد و دوره        
بروجرد        
بروجرد        
الیگودرز   محمد خدابخش   ۲۰۹۹۱
دلفان و سلسله        
دورود و ازنا        
پلدختر        
کوهدشت        

 

 

*استان مازندران

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ساری و میاندرود     علی اصغر یوسف‌نژاد ۱۱۶۵۰۴
ساری و میاندرود     محمد دامادی ۶۷۱۵۸
قائمشهر،سوادکوه و جویبار     عبدالله رضاییان ۶۲۱۹۲
قائمشهر،سوادکوه و جویبار سیدعلی ادیانی(۴۷۲۰۳) و کمال علی پور خنکداری(۴۶۵۱۲)     مرحله دوم
نوشهر و چالوس        
نور و محمودآباد   علی اسماعیلی   ۳۶۸۹۱
بهشهر،نکا و گلوگاه   علی محمد شاعری   ۷۰۴۰۳
بابل        
بابل        
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری     ۳۹۳۱۹
آمل   عزت‌الله یوسفیان ملا   ۸۴۴۵۳
تنکابن و رامسرو عباس‌آباد     شمس‌اله شریعت‌نژاد ۴۶۵۶۸

 

 

*استان مرکزی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اراک،کمبجان و خنداب        
اراک،کمیجان و خنداب        
خمین   محمد ابراهیم رضایی   ۲۲۶۶۴
محلات و دلیجان        
تفرش و آشتیان   محمد حسینی   ۱۳۰۴۲
شازند   صاحبعلی غفاری(۱۵۷۱۹) علی ابراهیمی(۱۱۵۸۳) مرحله دوم
ساوه و زرندیه شهلا میر گلو بیات(۲۳۸۸۱) محمد رضا منصوری(۲۲۷۶۲)   مرحله دوم

 

*استان هرمزگان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر        
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر        
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر        
بندرلنگه،بستک و پارسیان احمد جباری(۲۹۱۵۰)   خالد زمزم نژاد(۲۹۷۹۹) مرحله دوم
میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد        

 

 

*استان همدان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی     ۱۳۳۳۴۳
همدان و فامنین   امیر خجسته   ۸۰۳۰۶
ملایر     محمد کاظمی ۴۵۲۸۲
ملایر احد آزادی خواه(۲۹۸۷۲)   علی رضا امامی(۲۱۰۳۲) مرحله دوم
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار     ۳۹۷۲۵
رزن عطاء الله سلطانی صبور(۱۴۸۹۹)   حسن لطفی(۱۵۰۱۳) مرحله دوم
نهاوند حسن بهرام‌نیا     ۳۱۱۳۲
اسدآباد        
تویسرکان محمد مهدی مفتح   محمد مهدی مفتح ۳۹۶۲۳

 

 

*استان یزد

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
یزد، اشکذر و ندوشن     ابوالفضل موسوی بیوکی ۱۲۴۴۴۸
یزد و صدوق        
اردکان     محمدرضا تابش ۲۵۵۷۱
مهریز و بافق محمدرضا بابایی(۲۲۱۴۱) محمدرضا صباغیان بافقی (۲۷۴۸۳) مرحله دوم)
تفت و میبد   کمال دهقانی فیروزآبادی ۲۷۴۸۰  

 

 

*اقلیت‌های مذهبی

 

 

حوزه انتخابیه نام منتخب تعداد آرا
زرتشتیان    
آشوریان و کلدانی    
ارامنه جنوب    
ارامنه شمال    
کلیمیان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن