شورای شهر

برج سازی تا چه زمانی ممنوع است؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین اقبال شاکری اظهار داشت: شورای عالی شهرسازی و معماری ایران پس از ارئه گزارش اولیه از ضوابط بلندمرتبه‌سازی در شهر تهران، مطالعات دقیق درباره اثرات بلند مرتبه سازی درباره موضوع افزایش جمعیت و جمعیت پذیری شهر تهران به‌ طور کلی و جمعیت روز و شب در پهنه‌های مجاز را تصویب کرد.

 

وی تصریح کرد: این مصوبه  در تاریخ ۱۵ دی ماه امسال توسط شورای عالی شهرسازی و معماری به شورای شهر تهران به شهرداری ارسال شده است.

 

شاکری بیان داشت: شورای شهر تهران نیز در نیمه اول بمهن ماه مصوبه اشاره شده را به شهرداری تهران ابلاغ کرده است و بر اساس آن هر نوع بلند‌مرتبه‌سازی تا قبل از تعیین ضوابط ممنوع شده است.

 

عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: شهرداری تهران ملزم است این مصوبه را اجرا کند و بلند‌مرتبه‌سازی به هر طریق در مناطق و از طریق کمیسیون ماده ۵ و سایر مجموعه‌ها ممنوع شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن