اجتماعی و فرهنگی

شهرداری برای راهپیمایی ۲۲ بهمن چه برنامه هایی دارد؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حبیب الله غفوری به تمهیداتی اجتماعی که برای برپایی هرچه باشکوه تر راهپیمایی ۲۲ بهمن اتخاذ شده است، اشاره کرد و گفت: همزمان با راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، طبق روال هرساله شهرداری منطقه ۶ از چهارراه فلسطین تا چهارراه وصال را پوشش داده و در این مسیر تعداد ۱۱ غرفه در مساحتی بیش از ۱۴۰ متر مربع برپا شده است.

 

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه افزود: شهرداری منطقه ۶ با برپایی ایستگاه آسمان آبی و زمین پاک، به رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و حرکت بین خطوط تاکید می کند. در غرفه سلامت و ورزش به صورت رایگان به شهروندان خدمات تست قندخون، فشار خون و مشاوره ارائه می شود. مراجعه کنندگان در بخش خانه های قرآن و عترت می توانند از کتاب ها، قصه قرآنی و بازی ها استفاده کنند.

 

علاوه براین، گالری عکس‌هایی از غزه و مدافعان حرم در غرفه جهاد و ایثار برپا شده است و در ایستگاه کسب زندگی و سلامتی، خانواده می‌توانند از خدمات مشاوران و کارشناسان بهره مند شوند.

 

در بخش هایی دیگر از جمله غرفه فناوری اطلاعات، بازی‌های رایانه ای برای استفاده عموم مهیا شده است و در ایستگاه هنر و ادبیات، نامه‌های محرمانه رژیم سلطنتی به اسرائیل معرفی و به نمایش گذاشته می شود.

 

به گفته غفوری، امسال تلاش شده تا خدماتی که به ملت غیور و شریف مان ارائه می شود، بهتر و متنوع تر از سال‌های گذشته باشد.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از مسیر راهپیمایی در محدوده منطقه است گفت: اقداماتی که برای برپایی هرچه باشکوه تر این مراسم ملّی فراهم شده و معابر و تمامی المان های شهری در مسیر راهپیمایی، پاکسازی و شست وشو شده است. پیاده روها پاکسازی و جداول، علائم و نرده‌ها رنگ آمیزی شده است.

 

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، غفوری با اشاره به فعالیت معاونت امرشهری و محیط زیست در آماده سازی مسیر راهپیمایی افزود: واکاری باغچه‌ها، ترمیم و اصلاح المانهای ترافیکی و عمرانی، حذف زوائد فیزیکی و آلودگی های بصری ، آذین بندی و …. از دیگر اقداماتی است که از حدود دو هفته قبل آغاز شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن