ورزشی

استیلی:باشگاه باید به تعهداتش عمل کند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حمید استیلی درباره دیدار روز دوشنبه تیمش با تراکتورسازی، اظهار کرد: یکی از سخترین بازی‌های‌مان را برگزار می‌کنیم چرا که تراکتورسازی بازیکنان خارجی خوبی دارد و در فصل نقل‌وانتقالات بهترین بازیکنان لیگ را جذب کرده است. آن‌ها سرمایه‌گذاری خوبی بر روی فوتبال انجام داده‌اند و همین کار را برای ما سخت می‌کند. امیدوارم هواداران ما را در روز بازی تنها نگذارند. حضور آنها می‌تواند کار را برای تراکتور سخت کند. پس از چند ماه از لحاظ شرایط تاکتیکی و بدنی بهتر شده‌ایم.

سرمربی ملوان تنها مشکل تیمش را مشکلات مالی عنوان کرد و افزود: باشگاه باید به تعهداتش عمل کند. جا دارد از بازیکنان به عنوان سرمربی تیم تشکر کنم چرا که با تمام مشکلات با جان و دل برای تیم زحمت می‌کشند. وجود مشکلات مالی تمرکز را از بازیکنانم دور کرده و تمرینات‌مان کیفیت لازم را ندارد. امیدوارم به زودی زود مشکلات حل شود.

او درباره راهکار حل مشکلات مالی گفت: مسئولان هم زحمات خود را می‌کشند اما هر چه زودتر باید مشکلات حل شود. مشکلات مالی از زمانی بیشتر شد که اسپانسر ما دو روز قبل از بازی به تعهداتش عمل نکرد. از طرفی بازیکنان ما مطالبات فصل گذشته خود را هم دریافت نکرده‌اند.

استیلی با اشاره به مصدومیت سه مهاجم اصلی تیمش در هفته‌ی گذشته، خاطرنشان کرد: پزشکان تیم تلاش می‌کنند که بازیکنان را‌ آماده کنند. آرش افشین و رافخایی دو بازیکنی هستند که حضور آنها در بازی با تراکتور قطعی نشده است. مصدومیت افشین از قدیم است و در بازی با پرسپولیس هم با این مشکل مواجه شد. فرزاد حاتمی هم در تعطیلات لیگ با کشیدگی عضله مواجه شده بود اما الان وضعیت خوبی دارد. محرمی و مازیار زارع هم به این بازی می‌رسند.

استیلی در ادامه درباره کیفیت چمن ورزشگاه تختی انزلی پس از دیدار با فولاد در هفته یازدهم که بیشتر به باتلاق شباهت داشت، اظهار کرد: در این مدت به چمن استراحت داده‌اند و مسئولان هم تلاش می‌کنند که چمن به کیفیت مطلوبی برسد اما با این وجود هنوز هم خیلی خوب نشده است. این چمن در زمانی که در اختیار منطقه آزاد انزلی بود، کیفیت خوبی داشت. وضعیت آب و هوایی انزلی نگهداری چمن را سخت می‌کند.

سرمربی ملوان که یکی از اعضای تیم ملی ایران در بازی با استرالیا در سال ۷۶ بود، گفت: بعضی از بازی‌ها برای همیشه جاودانه می‌شوند و این بازی از آن دست بازی هاست. خاطره این بازی در ذهن مردم باقی مانده چرا که کسی فکر نمی‌کرد در شرایطی که با دو گل از حریف قدرتمند خود عقب بودیم به جام جهانی صعود کنیم. ما در شرایطی که کسی امید نداشت، امیدوار به پیروزی بودیم. بازیکنان فداکارانه بازی کردند. برای مثال بازی ایران و اسکاتلند در سال ۱۹۷۸ همیشه در خاطره من مانده و قبل از این اینکه خودم بازیکن شوم آن را نگاه می‌کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن