ورزشی

کواچ: سزاوار این رفتار فدراسیون ایران نبودم/ همه چیز را فراموش کردند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  اسلوبودان کواچ که بعد از جام جهانی ژاپن کمتر مصاحبه کرده و حتی در اظهار نظری عنوان کرده بود از فسخ قرارداد خود بی خبر است، در تازه ترین گفتگوی خود مسئولان فدراسیون ایران را به باد انتقاد گرفته و خود را مستحق این رفتار ندانست.

بر اساس گزارش سایت novosti.rs تنها یک نتیجه بد کافی بود تا مسئولان فدراسیون ایران نتایج درخشان سال ۲۰۱۴ را فراموش کنند و دست به تغییر اسلوبودان کواچ بزنند و رائول لوزانوی آرژانتینی را جانشین این مربی کنند.

کواچ در این باره گفت: احساسات توامانی دارم و عصبانی هستم. من کارم را انجام می دهم و آن را دوست دارم و دلسرد نمی شوم. ما در مسابقات جهانی ششم شدیم و در بازی‌های آسیایی برای نخستین بار به مدال طلا رسیدیم. اما هشتم شدن در جام جهانی باعث شد همه این‌ها به فراموشی سپرده شود. اگر من بدترین مربی جهان هم باشم سزاوار این رفتار نیستم. البته آنها مسئول هستند و می توانند هر تصمیمیم بگیرند.

وی ادامه داد: بازیکنان با کیفیت و بزرگی داشتیم و من فکر می کنم که کارهای خوبی انجام دادیم که در ذهن ما خواهد ماند. برای من مردم ایران بسیار قابل احترام هستند. قرارداد من تا المپیک بود ولی آنها حتی نخواستند حرف‌های مرا بشنوند و نمی دانم چه برنامه ای برای انجام تعهدات خود دارند.

کواچ به جام جهانی ژاپن اشاره کرد و گفت: صادقانه بگویم که بازیهای ژاپن باری من راضی کننده نبود ولی واقعا نمی شد در بین دو تیم اول قرار گرفت. آنها به سرعت پیروزی بر آمریکا و روسیه را فراموش کردند و پس از مشورت با کارشناسان چنین تصمیمی گرفتند. زمان نشان می دهد که آیا حق با آنها بوده است یا خیر.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران در خصوص اینکه از پروجا پیشنهاد دریافت کرده است، گفت: هیچ کس با من تماس نگرفته است. من از رئیس باشگاه پروجا هم تماسی نداشتم ولی در رسانه ها این خبر منتشر شده است. البته نا امید نیستم و امیدوارم که یک پیشنهاد دریافت کنم و این را خواهیم دید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا