ورزشی

اعلام برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سومین و آخرین روز از مرحله دوم مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا روز سه شنبه با برگزاری دیدارهایی در چانگشا چین پیگیری شد. در جریان این دیدارها تیم ملی ایران مقابل فلسطین به برتری دست یافت و تیم‎های ژاپن و فیلیپین نیز به ترتیب برابر هنگ‎کنگ و هند صاحب برتری شدند. این سه دیدار از گروه E مسابقات برگزار شد.

اما در گروه F نیز ابتدا لبنان در مصاف با اردن به برتری دست یافت سپس چین مقابل قطر پیروز شد. نتایج این دیدارها به این شرح است: 

گروه E

* ایران ۹۴ – فلسطین ۴۸
هنگ کنگ ۶۲ – ژاپن ۸۹
هند ۶۵ – فیلیپین ۹۹

گروه F
* لبنان ۸۰ – اردن ۷۶
* چین۸۹ – قطر ۶۵ 
* کره جنوبی ۷۹ – قزاقستان ۶۳

با توجه به برگزاری این دیدارها و نتایج به دست آمده در آن صعود تیم‎های فیلیپین، ایران، ژاپن و هند به عنوان تیم‎های اول تا چهارم گروه E به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شده است. در گروه F نیز دو تیم چین و قطر به عنوان تیم اول و دوم صعود خواهند کرد و کره جنوبی و لبنان نیز تیم های سوم و چهارم این گروه هستند که صعود کردند. 

بر این اساس مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا پس از یک روز استراحت تیم‎ها، روز پنجشنبه با رقابت هشت تیم فیلیپین، ایران، ژاپن، هند، چین، قطر، کره‎جنوبی و لبنان در مرحله یک چهارم نهایی پیگیری خواهد شد. در این مرحله تیم ملی بسکتبال ایران به عنوان تیم دوم گروه E با تیم سوم گروه F یعنی کره‎جنوبی دیدار خواهد کرد.

برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا به شرح زیر است:

* فیلیپین – لبنان
* ایران – کره جنوبی
* قطر – ژاپن
* چین – هند

دیدار تیم‎های ملی بسکتبال ایران و کره‎جنوبی ساعت ۱۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد. 

به گزارش مهر، دیدارهای مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا روز جمعه برگزار می‎شود. در صورتیکه ایران در دیدار فردا موفق به شکست کره‎ای‎ها شود روز جمعه در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار دو تیم چین و هند که به احتمال خیلی زیاد چین خواهد بود، دیدار می‏کند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن