اجتماعی و فرهنگی

واگذاری خانه موزه‌ها به سازمان فرهنگی، هنری شهرداری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی با اشاره به امکانات سازمان فرهنگی، هنری در اداره مطلوب اماکن فرهنگی پایتخت گفت: تجربه سال ها فعالیت سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران نشان می دهد که این سازمان با شناسایی نیازهای شهروندان و برگزاری انواع کلاس های آموزشی از جمله کلاس های قرآنی توانست بخش قابل توجهی از شهروندان را در فرهنگسراها و کتابخانه های عمومی جذب کند.

 

وی افزود: بر این اساس در نظر داریم تا در سال جاری مدیریت تمامی خانه موزه ها، کتابخانه های عمومی و خانه های کتاب شهرداری تهران را به سازمان فرهنگی، هنری واگذار کنیم تا این اماکن آسان تر از گذشته در اختیار شهروندان قرار بگیرند.

 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه در حال حاضر ۷۰ کتابخانه در اختیار سازمان فرهنگی، هنری قرار دارد، اظهار کرد: علاوه بر این، قرار است تا مدیریت ۳۰۰ کتابخانه عمومی و ۳۵۴ خانه کتاب طی سال جاری به این سازمان واگذار شود. البته این مورد کتابخانه های موجود در شهربانوهای ۱۵ گانه را شامل نمی شود.

 

بر اساس گزارش سایت شهرداری تهران، وی تصریح کرد: امسال نیز در ماه رمضان فرهنگسراها و کتابخانه ها برنامه‌های ویژه ای دارند؛ به طوری که در ۳۰ پردیس نمایشگاهی همچون بوستان ولایت، بوستان یاس، میدان امام حسین (ع)، دریاچه شهدای خلیج فارس و چند نقطه دیگر، سازمان فرهنگی،هنری در کنار شهرداری به شهروندان خدمات ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا