اجتماعی و فرهنگی

۲۰ هزار راننده منتظر دریافت کارت طرح ترافیک هستند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید حسن هاشمی تیرآبادی اظهار کرد: با توجه به تک‌نرخی شدن سوخت، همه تلاش‌مان را اکردیم که نرخ کرایه‌ها در صنف اتومبیل کرایه افزایش نیابد.

 

وی افزود: افزایش نرخ موسسات توریستی و اتومبیل کرایه در دیگر صنوف تاثیر خواهد داشت.

 

هاشمی با بیان این‌که حدود یک سوم از رانندگان موسسات توریستی و اتومبیل کرایه کارت سوخت داشتند، گفت: تک‌نرخی شدن سوخت تاثیری در فعالیت اکثر اعضای ما ندارد و کسانی که کارت سوخت داشتند متاثر از تک‌نرخی شدن بنزین می‌شوند که از آنها درخواست کردیم امسال افزایش قیمت نداشته باشند.

 

رییس اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه در عین حال بیان کرد: اگر این تعداد از رانندگان و اعضای صنف ما بخواهند افزایش قیمت را اعمال کنند باید مورد بررسی قرار گیرد و جزئیات آن نیز در هیات عالی نظارت بررسی شود.

 

رییس اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه با بیان این‌که حدود ۶۰ هزار راننده داریم که در سه شیفت فعالیت می‌کنند، گفت: معضل اصلی صنف ما بحث تردد در محدوده‌های زوج و فرد است و حدود ۲۰ هزار راننده بلاتکلیف هستند.

 

هاشمی اظهار کرد: مسئولان در شورای عالی ترافیک قرار بود نتایج بررسی این موضوع را هفته گذشته اعلام کنند و ما هنوز منتظر نظر شورا هستیم تا مشکل این تعداد رانندگان برطرف شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا