اجتماعی و فرهنگی

قزوین میزبان یازدهمین اجلاس شهرداران راه ابریشم خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین کواک یانگ هون دبیرکل سازمان جهانی شهروندی در دیدار با استاندار قزوین ضمن ابراز خرسندی از سفر به ایران اظهارکرد: قزوین در سال آینده میزبان اجلاس مهم یازدهمین مجمع جهانی شهرداران آسیایی است لذا انتظار می رود پیام خود را به دنیا بفرستد.

 

وی اضافه کرد: استان قزوین قادر است کارهای بزرگی انجام دهد و امیدواریم شهردار این اجلاس را بخوبی برگزار کند و کاری ماندگار را رقم بزند تا ضمن معرفی مناسب شهر قزوین این استان را به عنوان یک مرکز بزرگ به جهان معرفی کند.

 

کواک خاطرنشان کرد: دانشگاه قزوین می‌تواند مرکز جاده ابریشم باشد و از استاندار قزوین دعوت می‌کنیم در این نشست به عنوان نخستین سخنران، دیدگاه‌های ارزشمند و تخصصی خود را ارائه کند تا مورد استفاده کارشناسان قرار گیرد.

 

وی یادآورشد: باید تلاش کنیم تا کیفیت زندگی مردم و شهروندان بهتر شود و در این راه از ایده همه کارشناسان کشورهای مختلف آسیایی استفاده خواهیم کرد و تجربه آن‌ها را به کار خواهیم گرفت.

 

دبیرکل سازمان جهانی شهروندی تصریح کرد: با شناخت منطقی از ایران و شهر قزوین برای میزبانی اجلاس مهم شهرداران، این منطقه را انتخاب کردیم و این فرصت برای شما فراهم شده تا ظرفیت‌های خود در بخش های مختلف را به مردم دنیا معرفی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن