مدیریت شهری

روایت متفاوت یگان حفاظت شهرداری از خودسوزی دیروز: می‌خواستند شهرداری را به آتش بکشند/فیلم برداری حادثه خودسوزی توسط برادر

به گزارش شورا‌آنلاین، صبح دیروز مردی ۴۵ ساله حوالی ساعت ۹ صبح خود را جلوی ساختمان شهرداری تهران به آتش کشید. وی به همراه برادر، همسر و دو فرزند خود از صبح زود با پیت بنزین روبروی در مرکزی شهرداری ایستاده بود.

این مرد میانسال هم‌اکنون با بیش از ۵۰ درصد سوختگی کماکان در بیمارستان بستری است. براساس گزارش‌های منتشر شده در سایت رسمی شهرداری تهران، این فرد به علت اختلافات حقوقی و مالی بر سر تغییر کاربری تجاری مغازه‌اش در منطقه ۲ اقدام به خودسوزی کرده است.

روابط عمومی یگان حفاظت شهرداری تهران در خصوص جزئیات این حادثه گفت: مرد میانسالی صبح دیروز در مقابل شهرداری تهران خودرا به آتش کشید. وی در ابتدا قصد داشت با ورود به شهرداری بهشت ساختمان شهرداری را به آتش بکشد اما با هوشیاری و مدیریت ماموران یگان حفاظت شهرداری از اجرای نقشه بازماند.

روابط عمومی یگان حفاظت شهرداری تهران با اشاره به اقداماتی که این مرد میانسال روز گذشته پیش از به آتش کشیدن خود انجام داد، افزود: اقدام دوم مرد میانسال تلاش برای سوزاندن فرزند خردسال و همسر خویش بود. وی حتی این دو عضو خانواده خود را آغشته به بنزین کرد اما ماموران و فرماندهی یگان حفاظت از شهرداری مرکزی فرزند و همسر این فرد را از صحنه خارج کردند.

براساس اظهارات یگان حفاظت شهرداری تهران؛ این فرد با خود یک پیت بنزین و لباس اضافی نیز آورده بود و برادر وی که در تصاویر منتشر شده و پیراهن بر تن ندارد، با یک دوربین تمام ماجرا را فیلم گرفته است.

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن