اجتماعی و فرهنگی

واکنش افشانی به موضوع بازنشستگی: فعلا سکوت می کنم اما شهرداران قانون خاص دارند نه عام

به گزارش شورا‌آنلاین، محمدعلی افشانی، شهردار تهران، امروز(چهارشنبه ۱۴ شهریور) در حاشیه جلسه هیأت‌دولت و در جمع خبرنگاران در مورد بریده شدن گوش یک نوجوان گفت: متاسفانه تبلیغاتی که علیه شهرداری در این موضوع شد، صحت نداشت. این فرد دیشب آمد شهرداری که گوشش هم آسیب ندیده بود و فردی که با او مصاحبه کرده بود هم آمد و مشخص شد که این مصاحبه ساختگی نیز بوده است.

وی درباره علت خودسوزی فردی در برابر شهرداری تهران، گفت: در منطقه سعادت آباد شخصی بود که خانه مسکونی داشته و آمده طبقه پارکینگ را اجاره داده است و این محل به هر حال مشاع بوده و این ملک پلمپ نشده بود بلکه فقط تغییر کاربری داشته که به او تذکر داده شده بود تا از همه رضایت بگیرد.

افشانی درباره این که آیا شاهد صحنه خودسوزی بوده، اظهار کرد: متأسفم برای مطالبی که به کل کذب است.، من ساعت ۸ صبح تا ۱۲ در وزارت کشور در گردهمایی شهرداران کلان شهرها بودم.

وی درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان نیز گفت: قانونی داریم تحت عنوان "قانون تشکیلات انتخابات شهر و شهرداران" که شخص شهردار هم قانون خاص دارد و باید با آن قانون موضوع بررسی شود نه با قانون عام. ضمن اینکه علاقه مند نیستم تا زمانی که قانون ابلاغ نشود درباره اش صحبت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن