ورزشی

روزبهانی: حتی نگفتند مرده ای یا زنده ای!

به گزارش شورا‌آنلاین، احسان روزبهانی در پاسخ به این سؤال که آیا در تمرینات تیم ملی بوکس شرکت می‌کنید یا خیر، گفت: پس از پایان تمریناتم در آلمان برای استراحت به ایران آمده‌ام و هفته آینده دوباره به آلمان بازخواهم گشت. در مدتی که به تهران سفر کرده‌ام صبح و بعدازظهر زیر نظر اکبر احدی کنار بچه‌های تیم ملی بوکس تمریناتم را پیگیری می‌کنم و این روند تا روزی که می‌خواهم به آلمان بروم ادامه خواهد داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شما نیز برای حضور در تورنمنت تایلند به این رقابت‌ها اعزام خواهید شد یا خیر، گفت: من از اعزام تیم ملی به تورنمنت تایلند خبر نداشتم و امروز مطلع شدم با توجه به اینکه هفته بعد راهی آلمان خواهم شد نمی‌توانم در کنار تیم ملی باشم. من راهی آلمان می‌شوم و اگر از طرف باشگاه به من اجازه دهند از همانجا راهی تایلند می‌شوم و در این تورنمنت حضور پیدا می‌کنم.

نماینده سنگین‌وزن تیم ملی بوکس در مورد اینکه کار اکبر احدی در بازی‌های آسیایی اندونزی بسیار سخت است، بیان داشت: سه وزن از شانس‌های مدال در اوزان سنگین‌وزن را حذف کرده‌اند و متأسفانه از هفت وزن باقیمانده  ما تنها سه نماینده در بازی‌های آسیایی خواهیم داشت با این حساب کار اکبر احدی خیلی سخت است حتی اگر هفت وزن را به بازی‌های آسیایی اعزام می‌کردند باز هم کار بوکس ایران در این رقابت‌ها سخت بود. ما همیشه در اوزان سنگین وزن شانس کسب مدال داریم که متأسفانه این فرصت را از ایران گرفته‌اند امیدوارم بوکس بتواند در اندونزی نتیجه خوبی کسب کند اما انصافاً می‌دانم که کار احدی در بازی‌های آسیایی سخت خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای حضور شما در باشگاه آلمان جهت آمادگی وزارت ورزش یا کمیته ملی المپیک هزینه‌ای پرداخت می‌کند یا خیر، گفت: به هیچ وجه کسی هزینه رفت و آمد من را پرداخت نمی‌کند. مسئولان ورزش چه زمانی روزبهانی راحمایت کرده‌اند که این دومین بار باشد هیچ کسی حتی یک تماس با من نگرفته است که ببیند احسان زنده است یا خیر اما زمانی که برای المپیک نیاز به سهمیه بوکس خواهند داشت تماس‌ها با احسان روزبهانی شروع می‌شود که این جای تأسف دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن