شورای شهر

توضیحات جدید محسن هاشمی درباره نامه‌ تعدیل ۴ درصدی نیروهای شهرداری: من تیتر خبر را تکذیب کردم

به گزارش شورا‌آنلاین، محسن هاشمی در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نامه های زیادی از شورا به شهرداری در خصوص پایش برنامه دوم ارسال می ‌شود، گفت: چهار سال از اجرای برنامه چهارم توسعه گذشته و امسال وارد پنجمین سال شده ایم و بر اساس برنامه یکسری تعهدات شهرداری باید انجام می‌داد و از شهرداری عملکرد خواسته ایم تا در تدوین برنامه سوم آنها لحاظ شود تا به صورت دقیق‌تر برنامه ریزی کنیم.
 

وی با بیان اینکه برنامه دوم توسط شورای چهارم تصویب شده گفت: در برنامه چنین آمده و این چهار درصد معمولا در شهرداری تعدیل اضافه‌ای نیست.
 

هاشمی با بیان اینکه در شهرداری پرسنل زیادی هستند و تشکیلات قدیمی است گفت:‌ عده‌ای بازنشسته می شوند وعده‌ای هم جابه‌جا. من در نامه نگفتم چرا این کار « تعدیل» نشده بلکه گفتم گزارش بدهید که چقدر اتفاق افتاده تا بتوانیم در برنامه سوم از این امار استفاده کنیم ، این نامه اعتراضی نیست و گزارش گیری بود و متاسفانه برخی سایت‌ها سوء استفاده کردند.
 

رییس شورای شهر تهران در خصوص قیمت بلیت مترو در سال آینده، گفت: درحال حاضر نظری دراین خصوص نمی دهم چراکه بایداین موضوع در شورا بررسی و تصویب شود.
 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر حواشی امروز شورا با بیان اینکه اتفاقا این چیزها خوب است ، گفت: چالش در سطح شورا عادی است و وظیفه من نیز این است که آیین‌نامه‌ها را اجرا کنم.
 

هاشمی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود یکی از اعضای شورای در اعتراض جلسه را ترک کرد، گفت: من ندیدم کسی جلسه راترک کند.
 

وی درخصوص نامه‌اش مبنی بر تعدیل نیروها گفت:‌ من تیتر خبر را تکذیب کردم و اگر نامه را دقیق بخوانید مطلب چیز دیگری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن