مدیریت شهری

خداحافظی با بن های کاغذی شهروند و صدور بن کارت الکترونیکی

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم مدیر عامل شرکت شهروند گفت: طرح صدور بن کارت الکترونیکی در شرکت شهروند با هدف تبدیل بن کاغذی شهروند به بن کارت الکترونیکی جهت استفاده در شبکه فروشگاهی شهروند کلید خورده است.

وی افزود: متقاضیان می توانند از ابتدای اسفند ماه شهروندان با مراجعه به واحد صدور بن معاونت مالی شرکت شهروند نسبت به دریافت این کارت ها اقدام کرده و بدون مراجعه به بانک، بن کارت الکترونیکی خود را به صورت آنی تحویل بگیرند.

مدیر عامل شرکت شهروند در خصوص روند صدور بن کارت الکترونیکی شهروند گفت: شهروندان در گذشته برای تهیه این بن کارت ها به بانک مراجعه می کردند، که با نهایی شدن توافق صورت گرفته با بانک شهر، صدور بن کارت الکترونیکی شهروند با همکاری بانک شهر انجام شده و بر اساس اعتبار تعریف شده برای هر کارت، تمام خریدها از طریق شبکه شاتوت بانک شهر انجام می‌شود.

وی در بیان مزایای بن کارت الکترونیکی شهروند گفت: بن کارت الکترونیکی شهروند خدمت ارزنده ای است که با توجه به قابلیت شارژ پذیری مجدد، تمام سازمان ها و ارگان ها می توانند آن را در قالب تسهیلات به کارکنان خود ارائه کنند.

به گفته سریع القلم حداقل اعتبار در نظر گرفته شده برای این کارت ها دو سال است و هر بن کارت به میزان حداقل ۵۰ هزار تومان و حداکثر ۵ میلیون تومان قابلیت شارژ دارد.
وی با اشاره به تخفیف در نظر گرفته شده در صدور بن های الکترونیکی گفت: این تخفیف تا ۳ درصد برای تمام مشتریان قابل استفاده خواهد بود و نحوه محاسبه تخفیف به این صورت است که برای مبالغ ۵۰۰ هزار تومان تا ۵۰ میلیون تومان میزان ۱،۵ درصد تخفیف برای مبالغ ۵۰ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان میزان ۲،۵ درصد تخفیف و برای مبالغ بالای ۱۰۰ میلیون تومان ۳ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. 

مدیرعامل شهروند در خصوص بن های کاغذی در اختیار مشتریان، افزود: بن های کاغذی در کنار بن کارت الکترونیک شهروند همچنان صادر شده و معتبر هستند و شهروندان با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای شهروند می توانند هر نوع کالا تا هر سقف قیمتی را از طریق بن شهروند (کاغذی-الکترونیکی) خریداری کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن