اجتماعی و فرهنگی

توضیحات سازمان ورزش شهرداری در خصوص برنامه های دهه مبارک فجر

به گزارش شورا‌آنلاین،قاسم علی عسگری، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان ورزش شهرداری تهران در خصوص فعالیت‌های این سازمان در دهه مبارک فجر، گفت: بیش از ۲۰ برنامه تفریحی ـ ورزشی در ایام الله دهه فجر برگزار می شود که نشان از توجه ویژه سازمان به این ایام فرخنده دارد.

وی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی متنوع ویژه آقایان وبانوان در ۲۲منطقه تهران از موضوعات بسیار مهم سازمان است که مدیران مناطق با تدارک برنامه‌های متفاوت در این خصوص اقدام کرده‌اند.

علی‌عسگری در ادامه افزود: تجدید پیمان با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی با حضوردرمرقد امام با ریاست سازمان ومدیران و همچنین بیانیه سازمان ورزش به مناسبت ایام الله دهه فجر از اقدامات‌مان در این حوزه بوده است.

براساس این گزارش، مسابقات کم توانان ذهنی ورقابت های دو و میدانی سندروم داون ویژه معلولان برگزار شده است.

مسابقات جهت یابی با رویکرد خانواده محور، شنا و فوتبال گل کوچک برنامه هایی است که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر از سوی معاونت ورزش آقایان برگزار شد. 

همچنین در روزهای پرشکوه دهه فجر معاونت ورزش بانوان برنامه‌هایی را برای بانوان ورزش دوست پایتخت در نظر گرفته است. رقابت‌های فلوربال با عنوان المپیاد خورشید مادران و ختران شهر تهران اجرا خواهد شد. مرحله نهایی مسابقات محله قهرمان در ۱۴ رشته برگزار می شود. رقابت های سپک تاکرا، کار با دستگاه، بومی و محلی و آیین بزرگداشت و تجلیل از مقام آوران پارالمپیاد پایتخت از سوی معاوت بانوان اجرا خواهد شد.

در بخش تفریحات ورزشی نیز برنامه‌های مفرح ورزشی همچون جشنواره بادبادک‌ها، خیابان ورزش، گردشگری ورزشی، همایش دوچرخه‌سواری و پیاده روی خانوادگی با همکاری مناطق ۲۲گانه تهران برگزار می شود. از دیگر برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر، برگزاری کارگاه آموزشی راگبی، سمینار ورزشی فیتنس، داوری فوتبال روی میز و تجلیل از پیشکسوتان ورزش صبحگاهی است.

گفتنی است سازمان ورزش شهرداری تهران به‌مناسبت راهپیمایی شکوهمند ۲۲بهمن فراخوانی اعلام کرده تا بهمراه قهرمانان وپیشکسوتان ورزشی ومدیران مجموعه های ورزشی ومعاونین ومدیران  شهر تهران در این حماسه شرکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن