مدیریت شهری

جزئیات نوسازی مینی بوس‌های فرسوده در پایتخت/ جایگزینی مینی بوس با تاکسی با ۲ میلیون تومان

به گزارش شورا‌آنلاین، پیمان سنندجی گفت: طرح نوسازی مینی بوس‌های فرسوده که از مدت‌ها قبل در دستور کار قرار داشته اکنون با جدیت در حال انجام است.

وی افزود: به دنبال این هستیم که تا پایان سال جاری، حدود ۱۰۰ دستگاه مینی بوس فرسوده موجود در شهر تهران را نیز نوسازی کنیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای صاحبان مینی بوس‌های فرسوده اظهارکرد: صاحبان مینی بوس‌های فرسوده شهر تهران می‌توانند برای نوسازی مینی بوس خود مبلغ ۲۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض دریافت کنند.

سنندجی ادامه داد: هزینه اسقاط یک مینی بوس نیز مبلغی در حدود ۱۰ میلیون تومان است.

وی با اشاره به پیشنهادات ارائه شده به رانندگان مینی بوس‌های فرسوده به منظور دریافت تاکسی خاطرنشان کرد: به رانندگان مینی بوس‌ها توصیه شده که مینی بوس فرسوده خود را تحویل و با حدود ۲ میلیون تومان صاحب یک تاکسی شوند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: ۲۰ میلیون تومان از مبلغ تاکسی به صورت بلاعوض پرداخت و ۱۰ میلیون تومان نیز مبلغی است که از اسقاط مینی بوس به دست می‌آید و راننده می‌تواند با پرداخت تنها ۲ میلیون تومان صاحب یک تاکسی شود.

سنندجی در خصوص سن فرسودگی مینی بوس‌ها در شهر تهران تصریح کرد: سن در نظر گرفته شده برای فرسودگی مینی بوس ۱۵ سال است، اما اکنون شاهد هستیم که مینی بوس‌های بسیار قدیمی در شهر تهران تردد می‌کنند که باید هر چه سریع‌تر در چرخه نوسازی قرار گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن