شورای شهر

«سروری» رییس ستاد «لیست خدمت» شد

به گزارش شورا‌آنلاین، مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به برنامه‌ریزی نیروهای انقلاب برای انتخابات آتی شورای شهر تهران، افزود: با رایزنی‌ای که با برخی از افراد شد، از مدتی پیش با محوریت گروه‌های مشهور و کسانی که پشتوانه مردمی دارند در سه فاز تدوین برنامه، گفتمان و راهبرد فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه در جلسه صبح امروز اعضا با اکثریت آرا آقای پرویز سروری را به عنوان رئیس ستاد لیست خدمت انتخاب کردند، گفت: با توجه به وجهه مردمی، تجربه و توانمندی ایشان با تصمیم جمعی مقرر شد وظیفه راهبری لیست خدمت را بر عهده بگیرند.

چمران با تاکید بر اینکه اولویت نیروهای انقلاب برای شهر تهران تداوم مدیریت جهادی با رویکرد دوری از سیاست زدگی است، تصریح کرد که برنامه، گفتمان و راهبردهای تدوین شده کاملا کارشناسی و تخصص محور است و در صورت تداوم این خدمت‌رسانی مردم تهران از آن بهره‌مند خواهند شد.

وی با اشاره به تجربه تلخ انحلال شورا در یک مقطع خاص گفت: مسائل سیاسی و مدیریت اشرافی عواملی است که در نهایت اقبال مردم را به سمت مدیریت نیروهای انقلاب می کشاند و بیش از یک دهه است که تداوم دارد.

چمران افزود:امیدواریم در این دوره نیز خدمت رسانی جهادی ادامه داشته باشد تا با انسجام و هماهنگی بیشتری در جهت خدمت‌رسانی به شهروندان و مردم گام برداریم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا